9. 10. 2017 HC Sparta

Sparta pomáhá nadačnímu fondu Nejen srdcem

Hokejová Sparta se vedle tradičních projektů, jakými jsou například akce Sparta vzdává hold či Sparťanská krev, rozhodla pomoci i těm, kteří si o pomoc nedokážou sami říct – zvířatům v nouzi. Proto spojila síly s nadačním fondem Nejen srdcem.

Pomoci nadačnímu fondu Nejen srdcem můžete společně s hráči a klubem i vy, fanoušci. A to příspěvkem do označených kasiček v O2 areně při úterním domácím utkání s Litvínovem, účastí v charitativní aukci pro Nejen srdcem na www.sportovniaukce.cz či příspěvkem přímo na účet nadačního fondu. Do charitativní aukce se věnováním hokejky a bruslí zapojil i bývalý hráč Sparty Daniel Přibyl, který aktuálně působí v zámoří.

Co můžete dražit v charitativní aukci pro Nejen srdcem:

• dres Jana Piskáčka z TELH 2016/2017 s jeho podpisem
  • dres Richarda Nedomlela z CHL 2016/2017 s jeho podpisem
  • sparťanské oblečky pro psy s podpisy hráčů A-týmu
  • sety sparťanského vodítka a obojku s děkovným certifikátem
  • dámská i pánská trička Nejen srdcem s podpisy hráčů A-týmu
  • hokejku Bauer s podpisem Daniela Přibyla
  • brusle Bauer s podpisem Daniela Přibyla
  • podepsané sparťanské puky a kartičky

...:::VSTUPTE DO AUKCE PRO NADAČNÍ FOND NEJEN SRDCEM:::...

„K myšlence založit nadační fond Nejen srdcem nás přivedla láska ke psům. I když nemáme dlouholeté zkušenosti jako jiné nadační fondy, snažíme se získávat rady a zkušenosti od jiných, začínáme podporovat útulky a azyly, kterým důvěřujeme. Důvěra a transparentnost jsou pro nás hodnoty, na kterých stavíme náš vztah jak s každým dárcem, tak i s dalšími neziskovými organizacemi, s nimiž udržujeme pravidelný osobní kontakt. Důvěra je alfou a omegou vztahu mezi psem a člověkem, my k ní přidáváme také SRDCE.“

– Denisa a Aneta z nadačního fondu Nejen srdcem

Více o tom, jak můžete pomoci, najdete na www.nejensrdcem.cz.
Číslo účtu: 9519013001/5500
Variabilní symbol: 04