4. 12. 2018 Fanshop HC Sparta

Sparta slaví 115 let. Oslavte je s Fanshopem!

Čtvrtek 6. prosince bude sváteční. Naše Sparta totiž slaví své 115. narozeniny. A jak se na takové jubileum sluší, budou se rozdávat dárky a bude jich hodně. Tak pečlivě čtěte, ať vám žádný z nich neuteče.

Rozhodli jsme se, že neochudíme o dárek žádného fanouška a oceníme jak toho, který přijde do našeho kamenného obchodu v Holešovicích, tak i ty kteří rádi využívají náš e-shop a nakupují z pohodlí domova. Když si ve čtvrtek 6. prosince nakoupíte na sparťanském e-shopu alespoň za 299 korun, tak nemusíte řešit dopravu. Tu za vás zaplatíme my. A pokud se vydáte k nám do obchodu, tak při nákupu za stejnou částkou od nás dostanete balící papír ve sparťanských barvách jako dárek. Abyste ten svůj mohli stylově zabalit.

A pak to nejdůležitější!

Už jste slyšeli během listopadu, že se u nás něco na prosinec chystá. Tady to máte. Ve čtvrtek 6. prosince odstartuje Velká vánoční soutěž. A hlavní cenou je… zážitek se Spartou. Protože na takové věci se prostě nezapomíná.

Nakupte si u nás ve fanshopu třeba výroční dresnovou mikinu z naší kolekce nebo šálukulicharukavicehrnek na něco teplého. Tyhle a řada jiných kombinací vám bude stačit. Pokud od 6. do 23. prosince nakoupíte alespoň za 999 korun, dostanete se do velkého slosování o výjimečné a také unikátní ceny.

Co můžete vyhrát?

V první řadě osobní setkání s hráčem Sparty dle vlastního výběru. Pak také prohlídku sparťanské kabiny a návštěvu tréninku a v neposlední řadě strávenou jednu třetinu zápasu v O2 areně mezi střídačkami. Všechny akce jsou navíc pro výherce a jeho jeden doprovod, takže v tom nezůstanete sami. Tak neváhejte a vyrazte nakupovat. Kdo se nevejde mezi první tři vylosované, nemusí smutnit, pro další tři vylosované jsou připraveny ceny z Fanshopu – dres, mikina a tričko z letošní kolekce.

A navíc pro vás máme jeden tajný tip. Nakoupit můžete za 999 korun i víckrát. Do osudí totiž nepůjde pouze jedno jméno, ale každý jednotlivý nákup. A čím víckrát nakoupíte, tím větší šanci na vítězství máte…:) Prostě letošní Vánoce mohou být skutečně šťastné a sparťanské.

Jak můžete hrát? Jednoduše. Nakupte v našem fanshopu alespoň za 999 korun. Naše milá obsluha vám dá s účtenkou i lístek do slosování, který si vyplníte a vhodíte do osudí. A pak musíte čekat, jestli vás nevylosujeme. Pokud budete nakupovat přes e-shop, tak u vašeho nákupu nezapomeňte zaškrtnout tlačítko, že se chcete soutěže zúčastnit. A víc už řešit nemusíte, objednávka poputuje do osudí automaticky. Ale pozor: 999 korun musí být konečná cena po všech slevách a nepočítá se do ní doprava.

Tak vybírejte, nakupujte a držte si palce. A těšte se na losování.

A také připomínáme, že v prosinci se na vás těšíme v prodloužené otevírací době Fanshopu.

TIP NA ZÁVĚR: Už jste viděli nové vánoční video?

Dnes začíná předprodej na zápas s Kometou

Machovský: V Liberci jsme neproměnili šance

LIB - SPA 4:1 - Buchteleho gól na body nestačil