1. 2. 2016 Daniel Ryl

Sparta věnuje dva zápasy pražským školám

Záchranáře vystřídají studenti základních a středních škol. Po akci „Sparta vzdává hold 2016“ bude domácí utkání se Zlínem (3. února) věnováno studentům středních škol, zatímco o dva dny později v utkání s Karlovými Vary přijdou na řadu studenti základních škol z Prahy 7 a Prahy 9. Školy navíc čeká zajímavá soutěž o podepsaný dres a vstupenky na atraktivní duel s Brnem.

„Chceme pražské mládeži nabídnout aktivní možnost zábavy, ukázat, že na hokeji se může dobře pobavit a zároveň podpořit zástupce Prahy v hokejové extralize,“ vysvětluje aktivitu Sparty marketingový ředitel Sportovního holdingu Praha Jan Kryšpín. Školy by se navíc měly snažit, aby byly na hokeji vidět. Může to totiž stát za to!

„Školy budou zároveň soutěžit i mezi sebou, přičemž se nehraje o nic menšího než podepsaný dres Sparty a 20 vstupenek zdarma na atraktivní zápas s Kometou. Jsme rádi, že školy na naši nabídku slyší a již nyní se na zápasy hlásí. Věříme, že se z této akce stane tradice tak, jako tomu je u projektů „Sparťanská krev“ nebo „Sparta vzdává hold“, které vedou k celkové společenské odpovědnosti našich fanoušků,“ dodává Kryšpín.

Zápas pro pražské střední školy:

HC Sparta Praha – HC PSG Zlín – středa 3. února 2016 v 18.30 hod.

- při hromadné objednávce (za školu) na email predprodej@hcsparta.cz vstupenka již za 20 Kč/ks – vstupenky jsou určeny pro studenty, profesory a pedagogické pracovníky

- během utkání soutěž o nejaktivnější školu – transparenty nebo podpůrné nápisy vítány – nejlepší škola získá podepsaný dres HC Sparta a 20 vstupenek na atraktivní zápas Sparta – Kometa Brno

Zápas pro základní školy na Praze 7 a Praze 9:

HC Sparta Praha – HC Energie Karlovy Vary – pátek 5. února 2016 v 18.30 hod.

- při hromadné objednávce (za školu) na email predprodej@hcsparta.cz vstupenka zdarma – vstupenky jsou určeny pro studenty, profesory a pedagogické pracovníky

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila