8. 3. 2021 HC Sparta

Sparta začne čtvrtfinále v sobotu 20. března

Dlouhodobý úsek sezony je za námi! Sparta se ziskem 108 bodů ovládla základní část a potřetí v historii získala Prezidentský pohár, který jí zaručuje účast ve čtvrtfinále a začátek série na domácím ledě. Svěřenci Miloslava Hořavy a Josefa Jandače vstoupí do vyřazovací části domácími zápasy 20. a 21. března, ale na soupeře si musí počkat až do konce osmifinále.

Už pošesté v extraligové historii sparťané ovládli základní část, což je posílá přímo do čtvrtfinále play-off, které začnou na domácím ledě! Náš tým vstoupí do série proti úspěšnému osmifinalistovi v sobotu 20. března, druhý duel hostí o den později.

Odvety jsou na programu ve středu 24. a ve čtvrtek 25. března. Další případné termíny zápasů jsou následující – sobota 27. března, pondělí 29. března a případný sedmý duel ve středu 31. března.

Sparta se ve čtvrtfinále jistě vyhne Plzni, Hradci Králové a Pardubicím, na které může narazit až v pozdější fázi soutěže - tedy v semifinále, případně finále.

PROGRAM ČTVRTFINÁLE PLAY-OFF:

1. zápas – sobota 20. března