8. 11. 2018 HC Sparta

Sparťané na posledním derby Pavla Kolaříka

Derby legend se blíží! Již tuto sobotu 10. listopadu od 18.30 se bude na zimním stadionu v Edenu hrát exhibiční Poslední derby Pavla Kolaříka. Na rozlučku s legendou Slavie, která v jejím dresu odehrála 20 sezony a 1 122 zápasů, dorazí i mnoho legend Sparty. A to jak hokejové, tak i fotbalové.

Soupiska Sparty čítá mnoho známých jmen, koučovat je budou člen Klubu legend HCS Jan "Gusta" Havel a David Volek. Přímo na ledě se představí členové trenérského štábu aktuálního A-týmu Jaroslav Nedvěd, Petr Přikryl a František Ptáček, nebudou chybět ani další členové Klubu legend Pavel Šrek a Jiří Zelenka. Generaci 80. a 90. let budou zastupovat Leo Gudas s Františkem Kučerou, tu následující Jaroslav Hlinka a Petrem Tonem.

Hokejisty doplní bývalí hráči fotbalové Sparty Jiří Novotný, Karel Poborský, Tomáš Jun, Pavel Horváth či Horst Siegl. A kdo bude stát na opačné straně v dresu sešívaných? Za Slavii budou hrát mimo jiné Roman Červenka, Jaroslav Bednář, Tomáš Vlasák, Roman Málek, Viktor Ujčík, trenér české fotbalové reprezentace Jaroslav Šilhavý, Vladimír Šmicer či Pavel Kuka.

Pro sparťany bude vyhrazen sektor hostů na stání, vstupenka stojí 100 Kč. Zakoupit si můžete i vstupenky na sezení na tribuně za cenu 150 Kč.

ONLINE PRODEJ VSTUPENEK.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

​Buchtele prodloužil kontrakt se Spartou

STATISTIKY: Veleli zkušení, dařilo se i bekům

Sparta On Air s Matějem Machovským!

Sparťanská abeceda 2019/2020 - II. díl