7. 3. 2012 HC Sparta

Sparťané, přijďte ukázat, komu patří Praha!

Ve čtvrtfinále čeká Spartu atraktivní soupeř - Kometa Brno. Pojďte soupeři ukázat, že Praha je naše! Na první dva čtvrtfinálové zápasy jsou stále k dispozici vstupenky, přijďte sparťanům pomoci vytvořit rudé peklo v Holešovicích!

Do vyřazovací části vstupují Holešovičtí už tento víkend! První zápase se hraje v sobotu 10. března od 17:30, druhý o den později. Soupeřem sparťanům bude brněnská Kometa, která zvládla předkolo a nyní se chystá do Prahy v hojném počtu. V Tipsport Areně je ale doma pouze jeden tým, přijďte dokázat, co to znamená mít sparťanské srdce!

Využijte možnost získat nejlepší místa v aréně přímo na předprodeji HC Sparta Praha v zákaznickém centru Tipsport Areny, vchod č. 30. Vstupenky lze zakoupit také on-line, nebo na prodejních místech sítě Ticketportal. Pro permanentkáře platí na celé play off zvýhodněné vstupné. Neváhejte a obstarejte si své místo pro čtvrtfinálové bitvy co nejdříve! Info o cenách vstupenek.

Dnes v 16:00 | Muži
HC VERVA Litvínov

​Zpátky do Prahy, Sparta hostí Litvínov

Sukeľ: Zasloužená výhra, skvělý výkon!

Leo Gudas: Radka bych ve Spartě viděl rád

Mistři 2007 - II. díl: Co dělají šampioni?