2. 4. 2010 Tereza Velikovská

Sparťané se rozloučili s fanoušky i se sezónou

P r a h a - Ve čtvrtek 1. dubna se hráči Sparty po brzkém konci v play off loučili v TESLA ARENĚ s fanoušky. V pět hodin odpoledne se na částečně zakryté ledové ploše sešlo několik stovek fanoušků, pro které bylo připravené občerstvení a další aktivity.

Od pěti do sedmi hodin byli hráči Sparty k dispozici fanouškům, aby společně zakončili sezónu 2009/2010. Podle instrukcí hlasatele si postupně vyzkoušeli všechna stanoviště. Rozloučení s fanoušky se zúčastnili kromě hráčů A týmu i oba trenéři.

Na zmenšené ledové ploše probíhal po celou dobu program s hráči. V nejrůznějších soutěžích o ceny si tak mohli děti i dospělí zkusit překonat Petra Přikryla a Filipa Novotného v brance nebo si zazávodit ve slalomu.

Na rozlučce mohli fanoušci získat podpisy svých oblíbenců, po celou dobu se u stolů střídali hráči i trenéři A týmu. Ti se podepisovali na dresy, plakáty i připravené fotografie. Mnoho fanoušků se s hokejisty vyfotilo na památku.

V provozu byl samozřejmě i stánek se sparťanskými suvenýry, kde si fanoušci mohli koupit dresy, oblečení a upomínkové předměty za aprílové ceny přímo od hráčů. Za pultem se tak vystřídali například Martin Podlešák, Jiří Vykoukal, Michal Broš nebo Jan Hanzlík.

Hráči si vyzkoušeli i roli obsluhy stánku s občerstvením, klobásu nebo pivo zdarma tak fanoušci dostávali třeba od bojovníka ze čtvrté formace Zbyňka Hrdela nebo obránců Jakuba Vojty a Matěje Cunika.

Losování o mobilní telefony LG Electronics

Jedním z vyvrcholení odpoledního programu bylo losování o hodnotné ceny, když hlavní výhry věnoval generální partner klubu LG Electronics. Fanoušci mohli vyhrát dvakrát mobilní telefon LG Prada a dvakrát LG KP 500.

Losování o mobilní telefon LG Prada - hlavní cenu soutěže...

... vyhrál Aleš Matoušek a získal tak pro sebe nového pomocníka.

Brankář Petr Přikryl čelí střeleckým pokusům z řad fanoušků.

Příznivcům se podepisovali i trenéři David Volek a Miloš Holaň (na snímku první zleva).

Autogramiáda hráčů Sparty.

Na snímku zleva Martin Ručinský, Jiří Vykoukal, Michal Broš a Martin Podlešák.

Jiří Vykoukal a Martin Podlešák pomáhali s prodejem ve stánku Fanshopu.

O autogramiádu byl velký zájem.

Zbyněk Hrdel fanouškům nabízel klobásy a párky zdarma.

Od Jakuba Vojty s Matejem Cunikem si pak sparťané mohli dát načepované pivo.

Petr Ton (vlevo) přihlíží divácké soutěži ve střelbě na branku.

Petr Macholda při losovací soutěži, kdy fanoušci mohli získat mobilní telefony LG Electronics.

Moderátor Doktor Buben s René Vydareným vyhlašují jednoho z výhreců losovací soutěže.

Výherce mobilního telefonu LG Prada.

Výherce mobilního telefonu LG KP 500.

Kompletní fotogalerie na sparťanském Facebooku

SPA - TRI 2:3p - Bronzová sezona skončila