28. 9. 2019 HC Sparta

Sparťanská mobilizace! Kupujte vstupenky na zápas s Kometou

Extraligový šlágr se blíží! Více než měsíc před startem zápasu s Kometou Brno, který odehrajeme v domácí O2 areně 3. listopadu od 16:00 hodin, spouštíme předprodej vstupenek.

Šanci zakoupit si vstupenky na tento zápas budou mít exkluzivně sparťané - k dispozici budou od 30. září od 13:00 hodin pouze na pokladnách O2 areny a v zákaznickém centru, přes internetový předprodej bude možné zakoupit místa pouze do sektorů 116 až 119 určeného pro fanoušky hostujícího týmu.

Do běžného prodeje se pak všechny místa v O2 areně dostanou až 7. října od 10:00 hodin přes oba poskytovatele vstupenek - Ticketportal a Ticketmaster. Vstupenky na zápas s Brnem si však můžete zakoupit už nyní v rámci balíčku s utkáním proti Bílým Tygrům z Liberce!

Forman: Bouřka v kabině nám pomohla

SPA - LIT 5:4p - Vítězný návrat domů

Třináctý ročník Sparťanské krve se blíží!

Polášek: Doufám, že jsem prolomil smůlu