1. 6. 2022 HC Sparta

Sparťanská pětka: charitativní běh Stromovkou

​​Velký charitativní běžecký závod pro všechny sparťany je zpátky! Odstartujte s námi léto dalším ročníkem Sparťanské pětky! Běžet budeme opět v pražské Stromovce, a to 28. června. Veškerý výtěžek ze závodu poputuje na financování rekondičního pobytu pro děti z Kliniky dětské hematologie a onkologie při FN Motol.

Součástí závodu bude opět bohatý doprovodný program pro účastníky závodu, včetně autogramiády vybraných hráčů sparťanského A-týmu před holešovickou Sportovní halou Fortuna. Letošní ročník je opět věnován dětem, které se onkologicky léčí ve FN Motol. Tentokrát jim pomůžeme s rekondičními pobyty, které jsou v rámci léčby velmi důležité. Děti, které se vracejí zdárně zpět do běžného života, potřebují čas a odborné vedení na získání fyzické i psychické kondice a tyto rekondiční pobyty jim tento přechod významně usnadňují.

Registrace na závod budou probíhat ve dvou cenových vlnách. Během registrace si můžete zároveň zvolit možnost zakoupení limitovaného funkčního trička Sparťanská pětka či balíček obsahující sportovní vak a lahev. Počet těchto triček i balíčků je limitovaný.

Vítěz kategorií nejrychlejší muž a žena obdrží permanentku na příští sezonu, další medailisté získají poukázky do sparťanského Fanshopu v hodnotách 2000 a 1000 korun. Každý účastník dostane po závodě památeční medaili.

Týmový závod

Sparťanskou pětku si můžete užít i jako TÝM. Stačí poslat na e-mail petka@hcsparta.cz jména a datum narození maximálně čtyř účastníků s již zaplacenou registrací a název týmu. Vítězný tým s nejlepším průměrným časem získá vstupenky na zápas dle vlastního výběru.

Organizační informace:

  • start závodu je 18:30 hodin a je podmíněný převzatým a viditelně umístěným startovním číslem
  • startovní čísla si můžete vyzvednout u startu závodu od 15:00 hodin, s předstihem také již v pátek 24. června a v pondělí 27. června od 14:00 do 18:00 u recepce u vchodu č. 32 vedle holešovického fanshopu
  • start a cíl závodu bude umístěn na parkovišti před holešovickou Sportovní halou Fortuna.
  • kapacita přilehlého parkoviště je omezená, doporučujeme cestu MHD
  • bohaté občerstvení zajistí nedaleký minipivovar Kilián - zakoupit si budete moct různé druhy alkoholického i nealkoholického piva, dále také chutné hamburgery, quesadilly a tortilly
  • zakoupený doplňkový balíček bude možné vyzvednout společně se startovním číslem s předstihem v pátek 24. června a v pondělí 27. června od 14:00 do 18:00 u recepce u vchodu č. 32 vedle holešovického fanshopu, k dispozici budou také před samotným závodem od 15:00 hodin
  • k dispozici bude hlídaná úschovna na pokladnách a toalety uvnitř Sportovní haly Fortuna
  • pro účastníky závodu, kteří se prokáží startovním číslem, budou k dispozici také šatny uvnitř Sportovní haly Fortuna
  • během závodu budou směr běhu pomáhat určovat označení členové sparťanského promo týmu

×
Odehrané 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
Mountfield HK
×
Dnes v 17:30 | Jun.
HC VERVA Litvínov
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

SPA – MHK 2:1 – Vítězná oslava dárců Krve!

​Milan Jurčina končí svou bohatou kariéru

Sparťanská krev vyvrcholí proti Mountfieldu

G. Thorell: Náročné utkání, ale zvládli jsme ho výborně