8. 7. 2020 HC Sparta

Sparťanská sleva od Bauer, Kappa a 47

Náš klub nabízí všem fanouškům exkluzivní slevy od značek, které dodávají hokejovou výstroj a oblečení pro sparťanské hokejisty!

Sparťanští fanoušci mohou využívat slevu 15%* na produkty značek Bauer, Kappa a '47! Stačí jediné - zaregistrovat se a poté si už jen vybrat z široké nabídky produktů. Celý proces registrace nezabere ani jednu minutu.

Na stránkách bauerhockey.cz, kappa-sport.cz a 47shop.cz během registrace po vyplnění osobních údajů zadejte do kolonky "registrační kód" heslo HC SPARTA.

Bauer je světově nejprodávanější značkou hokejové výstroje. V České republice provozuje 11 hokejových speciálek Bauer Hockey Shop a největší český hokejový eshop. Jednu z prodejen Bauer Hockey Shop najdete i v holešovické Tipsport aréně, kde také můžete čerpat vaši 15% slevu.

Kappa je legendární italská značka sportovního a lifestylového oblečení. V nabídce eshopu najdete velmi oblíbené panské polokošile, ikonickou street wear kolekci Banda nebo lyžaři velmi oblíbenou kolekci FISI.

'47 je americká lifestylová značka, která se zaměřuje především na výrobu licencovaných kšiltovek a textilu amerických sportovních lig NHL a MLB. Pokud jste fanouškem klubu z jedné z těchto soutěží podívejte se na náš eshop. Budete překvapení z naší široké nabídky čepic, triček nebo mikin.

*Slevu 15% je možné čerpat na veškeré zboží z nabídky Bauer v eshopech Kappa & '47 na všechnyprodukty mimo akční nabídky.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Kudrna: Za výhru vděčíme Machymu

PLZ - SPA 1:5 - Vítězná odveta v Plzni!

Zikmund: Únava nemůže hrát žádnou roli

Permanentky na novou sezonu v prodeji!