3. 2. 2021 HC Sparta

Sparťanská výzva: vzdát největší hold historie!

Bude to zápas, na který se dostane kterýkoli fanoušek. Sparta vzdá hold 25. února v utkání proti Litvínovu opravdu netradičně – virtuálně! V minulosti pomohl pražský klub nadacím složek Integrovaného záchranného systému. Pro letošní ročník se zúčastněné složky, které už rok každý den pomáhají v boji proti koronaviru, rozhodly spolu se Spartou podpořit dva domácí hospice zajišťující důstojný konec života.

Projekt Sparta vzdává hold za dvanáct let své existence dokázal získat přes 2,57 milionu korun, které putovaly na konta Nadace policistů a hasičů, Asociace zdravotnických záchranných služeb ČR a Vojenského fondu solidarity.

„Udělali jsme maximum pro to, aby se tradiční dobročinný projekt konal i za nepřízně všech okolností. Díky konceptu virtuálního vstupného může být dvanáctý ročník tím největším v historii projektu Sparta vzdává hold,“ věří generální manažerka HC Sparta Praha Barbora Snopková Haberová, kterou potěšilo i velké gesto zúčastněných složek.


Velké gesto od zúčastněných složek

„Během pandemie koronaviru jsme se setkali s obrovskou vlnou solidarity. I proto jsme rozhodli, že se vzdáme letošního výtěžku z projektu Sparta vzdává hold a věnujeme jej na oblast, která je v lidském životě ohromně důležitá. Shodli jsme se na tom, že vybranými penězi podpoříme centra paliativní péče,“ uvádí zástupci Armády ČR, Zdravotnické záchranné služby hl. m. Prahy, Hasičského záchranného sboru ČR a Policie ČR. Výtěžek ze vstupného a dražby speciálních dresů poputuje na konto dvou hospiců – pražského Cesta domů a Nablízku v Lysé nad Labem.

Paliativní péče se věnuje pacientům s nevyléčitelnými chorobami v pokročilém nebo terminálním stadiu života. Jejím cílem je zmírnit bolest a další strádání, zachovat pacientovu důstojnost a poskytnout podporu jeho blízkým.

Podpořit dobrou věc mohou fanoušci prostřednictvím dvou druhů virtuálních vstupenek za 90 Kč a 290 Kč, které si budou moct zakoupit prostřednictvím sítí Ticketportal a Ticketmaster. Zakoupením obou typů vstupenek získají fanoušci možnost sledování zápasu na O2 TV Sport. Kód je nutné uplatnit do 28. února 2021.


Premium:

  • Speciální rouška Sparta vzdává hold #12
  • Měsíční předplatné O2 TV
  • Sleva 10 procent na nákup ve sparťanském fanshopu

Standard:

  • Měsíční předplatné O2 TV
  • Sleva 10 procent na nákup ve sparťanském fanshopu

Roušku si můžete vyzvednout buď osobně v našem fanshopu po předložení virtuální vstupenky, nebo si ji nechat zaslat spolu s jakoukoliv objednávkou z našeho fanshopu. V tomto případě je třeba napsat do poznámky u objednávky speciální kód z přední části vstupenky.

Součástí finálního výtěžku budou i finance z dobročinné dražby speciálních dresů, v nichž sparťanští hokejisté odehrají zápas proti Litvínovu. Speciálním motivem symbolicky vzdají hold svým fanouškům, kteří nepřestali podporovat klub ani v období, kdy se kvůli bezpečnostním opatřením nemohou dostat na stadion.

Aukce originálních dresů odstartovala již 16. února, zakončena bude v neděli 28. února ve 20:00. Také výtěžek z dobročinné aukce poputuje na konta dvou domácích hospiců Cesta domů a Nablízku.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Fanoušci na stadion! Sparta hostí Vary

Mladíci Sparty: Jak si vedou v A-týmu?

Vstupenky na přípravné zápasy v prodeji!

Thorell: Se všemi kluky se domluvím anglicky