9. 2. 2015 HC Sparta

Sparťanský Valentýn: soutěž s Van Graaf

Připravte se na Valentýna! Svátek zamilovaných se blíží a na jeden zamilovaný pár z řad sparťanských fanoušků čeká speciální valentýnské překvapení! Vyhraje totiž dárkový voucher na 2 000 Kč do obchodního domu Van Graaf, který je partnerem holešovického klubu. K účasti v soutěži stačí dojít se o první nebo druhé přestávce středečního duelu proti Kometě Brno vyfotit do stánku pod východní tribunou!

Vítězem soutěže pro zamilované páry se stane ta dvojice, jejíž fotografie nasbírá nejvíc "lajků" v hlasování na oficiálním sparťanském Facebooku a která se nejvíce bude líbit hráčské kabině HC Sparta Praha. Hlasování bude probíhat od 12. do 14. února a vítěz bude oznámen na Valentýna - 14. února ve 14:00 hodin.

Obchodní dům Van Graaf si pro všechny, kteří dorazí na zápas s Kometou, připravil i další překvapení. Každý majitel permanentky či lístku z tohoto utkání bude mít do konce února slevu 300 Kč při nákupu jednoho zboží v minimální hodnotě 1000 Kč v Obchodním domě Van Graaf!