21. 9. 2022 HC Sparta

Staň se hokejistou Sparty!

Nová sezona je tady a společně s ní ve Sportovní hale Fortuna startují sparťanské náborové akce! V příštích týdnech si malí sparťani a sparťanky budou moci při několika příležitostech vyzkoušet, jaké to je hrát za Spartu. Co nás tedy čeká?

Už v neděli 25. září a 23. října se bude ve Sportovní hale Fortuna konat Den otevřených dveří. Mladí talenti si můžou přijít vyzkoušet trénink pod vedením našich profesionálních trenérů, setkat se s hráči A-týmu a prohlédnout si jejich zázemí. Jako bonus dostanou všichni nově příchozí vstupenku na večerní zápas A-týmu, který se koná v ten samý den! Pokud se trénink zalíbí, už jen zbývá se přihlásit do našeho náboru a jste členem Sparty!

Program Dne otevřených dveří:

• 8:15 - 9:30: Trénink na ledě s hokejisty Sparty
  • 9:45 - 10:00: Prohlídka kabiny A-týmu s hráči a maskotem, malá autogramiáda
  • 10:15: Krátká přednáška pro rodiče o chodu mládeže v klubu, prvních krůčcích na ledě a filosofii tréninku přípravky

Celoročně budou probíhat každé úterý a čtvrtek (13:00 až 14:15) a neděli (8:15 až 9:30) pravidelné náborové tréninky. Malým sportovcům rádi zapůjčíme vybavení, stačí si s sebou přinést základní chrániče, rukavice a helmu! Veškeré informace o náborových trénincích najdete ZDE.

Těšíme se na všechny malé sportovce ve Sportovní hale Fortuna!

Přijedou Vítkovice, uhájíme domácí tvrz?

Kořenář: Důležitá výhra, diváci byli skvělí!

SPA – PLZ 3:2 – Velká bitva pro sparťany

Staň se hokejistou Sparty!