10. 3. 2020 Klub

Stanovisko HC Sparta Praha k opatření vlády

Stát kvůli novému koronaviru zakáže ode úterních 18:00 hodin sportovní, divadelní, hudební, filmové a dalších akce nad 100 účastníků.

„Rozhodnutí Bezpečnostní rady státu o zákazu všech kulturních a sportovních akcí nad 100 osob v rámci boje proti dalšímu šíření koronaviru respektujeme," uvedla k situaci generální manažerka HC Sparta Praha Barbora Snopková Haberová.

Vstupenky na čtvrtfinálové zápasy s Kometou Brno zůstávají v platnosti až do finálního rozhodnutí Českého svazu ledního hokeje. V případě zrušení zápasů či utkání hraných bez diváků budou peníze za vstupenky fanoušků navráceny. V případě přesunu termínu zůstávají vstupenky v platnosti. Prodej vstupenek byl v úterý z výše zmíněných důvodů pozastaven.

Ve středu 11. března 2020 se na mimořádné schůzce klubů rozhodlo o přerušení soutěže do 29. března 2020 s tím, že poté bude situace vyhodnocena.