4. 12. 2019 HC Sparta

Startuje aukce repliky dresů ze sezony 1989/1990

Startuje aukce výročních dresů sparťanských hokejistů, v nichž odehráli zápas proti Olomouci 8. prosince 2019. Replika dresů připomíná úspěch týmu ze sezony 1989/1990. V téměř totožných trikotech prožívali sparťané období sametové revoluce a získali v nich první svobodný titul.

Hrané dresy můžete vydražit v sadě společně s návleky na kalhoty a štulpnami, získat unikátní hokejový artefakt či vánoční dárek a zároveň přispět na dobrou věc. Výtěžek aukce totiž poputuje na konta Nadačního fondu HC Sparta Praha. Vyvolávací cena sad je čtyři tisíce korun a aukce trvá do středy 18. února.

VSTUPTE DO AUKCE VÝROČNÍCH SETŮ HC SPARTA PRAHA

Distribuce sad odstartuje 20. prosince 2019. Výherci aukce se individuálně domluví na možnostech předání - buď v holešovické Tipsport areně v případě platby v hotovosti, nebo v zákaznickém centru O2 areny, kde je možné platit také platební kartou.

Odehrané 14:00 | Jun.
Rytíři Kladno

​Jedenáctý hold vzdáme legendám kriminalistiky

Znovu do Zlína! Budou se radovat sparťané?

​Koistinen: Chci Spartě pomoci svými zkušenostmi

Spartu posílil finský obránce Ville Koistinen