2. 3. 2015 HC Sparta

Startuje kampaň Sparty pro play off 2015

„Máme to před sebou“. To je sparťanský slogan pro play off 2015, které startuje příští středu a čtvrtek domácími zápasy proti Hradci Králové. Čtvrtfinálovou tváří kampaně je kapitán Tomáš Rolinek. Pro další dva kroky za vysněným cílem jsou připraveny opory Adam Polášek a Lukáš Pech. V prodeji jsou již i vstupenky na úvodní klání prvního kola vyřazovací části.

„Navazujeme na celosezonní kampaň s názvem Společná hrdost, která měla více přiblížit hráče k fanouškům a naopak,“ vysvětluje Jan Kryšpín, marketingový šéf Sportovního holdingu Praha, pod jehož křídly Sparta funguje. „V plexi helem jednotlivých hráčů se zobrazují myšlenky hráčů a fanoušků, které nás budou společně provázet v play off. Bojovnost, síla, nasazení, góly a radost,“ doplňuje Kryšpín.

Dnes v 12:00 | Jun.
Mountfield HK

Startuje aukce repliky dresů ze sezony 1989/1990

Vstupenky a informace k Open air v Drážďanech