4. 8. 2019 Kateřina Eisová

Startuje předprodej na první zápasy!

Čeká nás ostrý start sezony. Na domácím ledě přivítáme v prvním kole tradičního rivala z Plzně, ve třetím pak v domácí O2 areně vyzveme úřadující mistry z Třince. Právě na tato dvě utkání spouštíme již v pondělí od 10.00 hodin s předstihem předprodej vstupenek.

Nově si budete moci zakoupit vstupenky u dvou poskytovatelů – tradičně u společnosti Ticketportal a nově též u společnosti Ticketmaster Česká republika, která se stala oficiálním prodejcem vstupenek na akce v O2 areně. Oba poskytovatelé vstupenek nově prodávají každý svou část sektorů domácí O2 areny. Díky tomu jen v Praze přibylo na padesát poboček, kde si můžete vstupenky zakoupit.

PÁTEK 12. ZÁŘÍ: HC SPARTA PRAHA - HC ŠKODA PLZEŇ (18.30 HODIN, O2 ARENA)

ČTVRTEK 19. ZÁŘÍ: HC SPARTA PRAHA - HC OCELÁŘI TŘINEC (18.30 HODIN, O2 ARENA)

Obě společnosti navíc nabízí fanouškům Sparty i další pohodlné způsoby, jak si s předstihem zarezervovat místo na domácí zápasy. Ať už prostřednictvím internetových stránek www.ticketportal.cz a www.ticketmaster.cz, či ve vlastních mobilních aplikacích pro iOS a Android. Na zápas tak můžete přijít také se vstupenkou přímo ve svém chytrém mobilu.

Ticketmaster, stejně jako Ticketportal, bude provozovat pokladny také přímo v Oareně.