26. 4. 2024 HC Sparta

Startuje prodej permanentek, WHG v ceně

Pouze se sparťanskou permanentkou budete mít své místo jisté po celou sezonu, a to už za částku nižší než 5000 korun! S novým věrnostním programem můžete získat slevu až tisíc korun na nákup permanentky na následující sezonu. Kdo si navíc pořídí permanentku do 26. května, získá možnost zúčastnit se prosincové akce Winter Hockey Games v Praze na Letenské pláni zdarma!

Zápasy Sparty budou i v příští sezoně dostupné pro všechny. Se sparťanskou permanentkou můžete fandit v O2 areně už od 150 korun na zápas (v případě sparťanského kotle), místo na sezení si můžete pořídit za částku nižší než 5.000 korun (188 korun na zápas). "Je naší maximální motivací mít na domácích zápasech co nejlepší atmosféru. Proto jsme se rozhodli vůbec nezdražovat permanentky na základní část v sektorech na stání a do 3. kategorie," říká člen představenstva HC Sparta Praha Jakub Dlouhý.

Cena mírně vzrostla pouze u první a druhé kategorie vstupenek. Investované peníze se ale mohou fanouškům vrátit zpět. Stačí jediné - docházet pravidelně na zápasy Sparty či případně uvolňovat své místo v době nepřítomnosti znovu do oběhu. "Navíc každý, kdo si permanentku zakoupí do 26. května, může získat vstupenku na Winter Hockey Games v hodnotě až 1390 korun zcela zdarma," připomíná důležitý letošní benefit Dlouhý.

Díky nové aplikaci HC Sparta+ navíc nemusíte využívat plastové kartičky, ale mít permanentku vždy pohodlně u sebe v telefonu. Své místo na zápase Sparty navíc můžete komukoliv věnovat, nebo ho jednoduše uvolnit do volného prodeje.

Bodový systém motivuje fanoušky k účasti na zápasech. Za účast nebo přeposlání a následný příchod získáte 2 body, za uvolnění místa do volného prodeje do 3 hodin před zápasem 1 bod. Za neúčast na utkání se vám nepřipíše na účet žádný bod. Systém se vztahuje na 25 utkání základní části Tipsport extraligy.

Předprodej permanentek odstartuje 30. dubna ve 13:00 hodin v aplikaci HC Sparta+. Volný prodej pak na webu Ticketportal 27. května od 10:00 hodin.

Rezervace pro stávající permanentkáře jsou platné do 30. června 23:59 hodin.

*ceníky jsou platné do konce první cenové vlny, tj. do 30. června

Winter Hockey Games

Všichni sparťané, kteří si zakoupí permanentku do 26. května mají nárok na vstupenku na Winter Hockey Games v hodnotě až 1390 korun zdarma. Pořídit si ji mohou prostřednictvím unikátního kódu pouze v aplikaci HC Sparta+. Zároveň si mohou dokoupit až šest dalších vstupenek.

  • 30. dubna – 8. května: prodej zpřístupněn pouze permanentkářům*
  • 9. května – 16. května, 12:59: prodej zpřístupněn permanentkářům a uživatelům aplikace HC Sparta+, kteří si zakoupili vstupenky na playoff 2024
  • 16. května, 13:00: volný prodej vstupenek na WHG
  • 26. května, 23:59: konec nároku permanentkářů na volnou vstupenku

*z důvodu možného vyprodání akce mají permanentkáři garantované místo na volnou vstupenku pouze do 8. května

Zákaznické centrum je do 28.5. zavřené z důvodu konání MS.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Los Ligy mistrů: staří známí a atraktivní výjezdy

Žmola: Jsem Spartě vděčný za důvěru

Druhou posilou Sparty je Tomáš Hyka

Pavlák: Hrát za Spartu je pro mě čest