3. 6. 2022 Daniel Ryl

Termíny CHL: domácí úvod, pak severský trip

Sparťané už znají zápasový kalendář nové sezony Champions Hockey League, do které vstoupíme na začátku září dvěma domácími zápasy ve Sportovní hale Fortuna. Základní skupinu pak završíme říjnovým dvojzápasem proti Jukuritu. Držitelé permanentek na novou sezonu mají zaručený vstup zdarma na všechny domácí zápasy.

Základní skupinu A zahájíme v pátek 2. září od 19:30 hodin domácím soubojem proti Åalborgu, načež o dva dny později přivítáme švédského vicemistra Luleu. Už další týden nás čeká severský trip, když se 9. září představíme v Dánsku a o dva dny později zavítáme k odvetě do Švédska.

>>>SOUPEŘI V CHL: SEVERSKÉ TÝMY S ČESKOU STOPOU<<<

Skupinovou fázi završíme dvojzápasem s finským Jukuritem, nejprve venkovním soubojem 4. října a o týden později utkáním na ledě Sportovní haly Fortuna. Vyřazovací část startuje 15. listopadu, finále se odehraje na jedno utkání v sobotu 18. února 2023.

ROZPIS ZÁKLADNÍ SKUPINY CHL 2022/2023:

​Sparťanská pětka získala 178.450 korun

Termíny sezony: extraliga, Liga mistrů i Davos