20. 5. 2022 Daniel Ryl

Termíny Danube Cupu: Slovan, Pavelka a Švýcaři

Naše mužstvo si zpestří letní měsíce atraktivním turnajem Danube Cup, který v srpnu pořádá Slovan Bratislava v rámci oslav sto let od svého založení. Náš tým vstoupí do turnaje ve čtvrtek 18. srpna proti domácímu výběru, následně ho čekají Lukko Rauma a Davos.

Turnaj v Bratislavě bude jednou z doplňkových akcí při příležitosti oslav 100. výroční klubu. Ambicí turnaje je vytvoření každoročního turnaje v předsezonním období, kde by se potkávaly tradiční kluby z evropských zemí. První ročník je zároveň věnovaný vzpomínce na nedávno zesnulého člena Síně slávy slovenského hokeje Jána Staršího.

Turnaj se bude hrát v jedné čtyřčlenné skupině, ve které se vzájemně utkají všichni účastníci. Sparta začne ve čtvrtek 18. srpna od 19:00 hodin proti Slovanu, o den později nás čeká od 15:00 ho finské Lukko Rauma, do kterého po této sezoně zamířil náš bývalý obránce Tomáš Pavelka.

V sobotu si pak všechny celky odpočinou, aby turnaj zakončily nedělními zápasy. V odpoledním od 15:00 hodin završíme třízápasovou sérii proti švýcarskému Davosu.

TERMÍNY DANUBE CUPU 2022:

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

​Sparťanská pětka získala 178.450 korun

Termíny sezony: extraliga, Liga mistrů i Davos

Sparťanská pětka: charitativní běh Stromovkou

Junioři odstartují sezonu proti Plzni