22. 8. 2018 HC Sparta

Tiskový mluvčí Tomáš Zetek odchází ze Sparty

Tiskový mluvčí a PR manažer Tomáš Zetek, který v hokejové Spartě působil od roku 2011 až do letošního léta, z klubu odchází a nově bude působit na televizní stanici O2 TV Sport. Sparta mu přeje hodně úspěchů v jeho dalším profesním životě.

"Chtěl bych Tomáši Zetkovi poděkovat za skvělou práci, kterou pro klub po celou dobu odváděl. Post PR manažera je náročný, v dnešní době je často nutné být vzhledem k práci s webem a sociálními sítěmi na příjmu 24 hodin denně, sedm dní v týdnu. Tomáš do klubu přinesl energii, pozitivní myšlení a mnoho skvělých nápadů. Na poli komunikace s médii i fanoušky a v oblasti prezentace klubu Sparta jeho zásluhou nasadila vysoký profesionální standard," říká Petr Bříza, předseda představenstva a majitel klubu.

Rousek: Za žádnou cenu se nesmíme vzdávat

SOC - SPA 4:3 - Těsná porážka po dramatu

Sukeľ: Moje sebevědomí půjde nahoru