14. 7. 2007 Jakub Hlaváč

Tomáš Duba se rozloučil se svobodou

Aktualizováno o fotografie! V krásném prostředí Hoffmanova dvora se konala vskutku pohádková svatba. Sparťanský brankář Tomáš Duba si bral svou dlouholetou finskou přítelkyni Hannu Kiviniemi. Gratulovat novomanželům přijelo přibližně sto dvacet hostů, mezi nimi například bývalí obránci Sparty Jan Srdínko a Ladislav Benýšek, kteří se s Dubou poznali při společném působení ve švédském Leksandu.
Nejvíce nabitý program měl trenér gólmanů Josef Bruk, ten musel stihnout svatby dvě – v Karlových Varech se ženil další jeho svěřenec a na Spartě také dobře známý Tomáš Pöpperle.

Obřad se konal pod širým nebem. Nejprve se na scéně objevil velice elegantně oblečený ženich, následován v bílých šatech oděnou a vskutku čarokrásnou nevěstou.

Po prvním manželském polibku prošli novomanželé slavobránou z brankářských hokejek, přijali gratulace, zametli společně střepy štěstí a vydali se na oddávat dalším radovánkám. Hodně štěstí do společné cesty životem jim tímto přeje i redakce www.hcsparta.cz.

Kdo s koho! Bitva o finále vyvrcholí v Praze

Forman: Věříme si, ale zůstáváme pokorní

LIB - SPA 2:3p - Prodlužujeme semifinále!

Horák: Náročný duel, nezabalili jsme to!