20. 2. 2020 Marek Táborský

Tomáš Dvořák prodloužil kontrakt ve Spartě

Vypracoval se mezi klíčové obránce týmu, se 102 body vévodí klubové statistice Radegast indexu. Čtyřiadvacetiletý obránce TOMÁŠ DVOŘÁK si vysloužil prodloužení kontraktu ve Spartě o další dva roky.

"Tomáš je stále mladý a perspektivní obránce, který se neustále zlepšuje," říká sportovní ředitel Petr Ton. Tomáš Dvořák v nedávné době nakoukl i do výběru české reprezentace, na ledě začal zastávat i roli obranáře, který se často zastává svých spoluhráčů. "Na ledě platí za jednoho z nejspolehlivějších, věříme, že se brzy stane jedním z hlavních lídrů našeho týmu," dodává Ton.

Tomáš Dvořák v aktuální sezoně nastoupil do 43 zápasů, je třetím nejvytěžovanějším hráčem týmu a druhým ve statistice plus/minus. Připsal si tři góly a šest asistencí, se 102 body vévodí týmové statistice Radegast index.

​V příští sezoně budeme ještě silnější

Startuje aukce dresů ze sezony 2019/2020

Hráči přistoupili na dočasné snížení platu

Sezona juniorů: Snový začátek či skvělý brankář