5. 5. 2024 Daniel Ryl

Tři sparťané se představí na MS v Česku!

Už je jasno! V nominaci české hokejové reprezentace na MS v Praze nechybí sparťanští obránci Jakub Krejčík a Michal Kempný, ale ani útočník Pavel Kousal, kterého čeká první vrcholný turnaj. Nejpočetnější klubovou kolonii v nominaci doplní také náš videokouč Jakub Zelenka a lékař Antonín Chochola. Z nominace naopak vypadl útočník Filip Chlapík.

Nejzkušenější z tria obránce Michal Kempný si připíše účast už na pátém světovém šampionátu, přičemž na posledním turnaji v roce 2022 získal s českým týmem bronzové medaile.

Na pátém mistrovství světa se představi také Jakub Krejčík, který si po skvělém playoff vybojoval nominaci na turnaji v Brně. Zkušený zadák se tak společně s Romanem Červenkou stává po Jaromíru Jágrovi teprve druhým, respektive třetím hokejistou, který si zahraje na dvou pražských mistrovství v samostatné české historii.

V útoku pak bude čekat na první šanci na velkém turnaji náš útočník Pavel Kousal, naopak Filip Chlapk se do konečné nominace nevešel. V týmu však nechybí ani náš sparťanský videokouč Jakub Zelenka a lékař Antonín Chochola.columbiaaddiction bonuslu siteler

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Martinec: Příprava s áčkem mladým pomůže

Filip Novák: Smlouva je pro mě odměnou!

Termíny CHL: začátek doma, venkovní víkend

Příprava: extraliga a generálka v Německu