18. 1. 2022 HC Sparta

Tým musí do karantény, dva zápasy se odkládají

Druhý PCR test, který ve třech dnech podstoupili naši hokejisté, vykázal pozitivní výsledky. Sparťané tak podstoupí karanténní opatření nařízené Hygienickou stanicí hlavního města Prahy.

Kádr našich hokejistů poznamenala v uplynulých dvou zápasech proti Hradci Králové a Liberci rozsáhlá viróza. Hned několik hráčů nemohlo ze zdravotních důvodů do zápasu naskočit.

I proto hráči absolvovali po sobotních PCR testech vyšetření také v pondělí. Testy napodruhé odhalily pozitivní případy, kvůli kterým nemůžeme v plánovém termínu odehrát úterní zápas proti Karlovým Varům a páteční duel proti Zlínu.

„Je to pro nás samozřejmě komplikace, se kterou se ale musíme vypořádat. Jsme v permanentním kontaktu s Hygienickou stanicí hlavního města Prahy, se kterou řešíme další postup. S Karlovými Vary a Zlínem budeme hledat náhradní termíny pro odehrání zápasů,“ uvedl sportovní ředitel Petr Ton.

David Tomášek bude pokračovat ve Spartě!

Termíny Danube Cupu: Slovan, Pavelka a Švýcaři

Možní soupeři v CHL: staří známí i čeští hráči

Sparta se zúčastní Spengler Cupu