13. 11. 2017 HC Sparta

V pondělí startuje předprodej na duel s Brnem

Spartu čeká v pátek 22. prosince první domácí zápas s Kometou Brno v této sezoně. I tentokrát bude prodej vstupenek na tento atraktivní duel probíhat ve speciálním režimu, stejně jako v minulých vzájemných zápasech. Sparta bude potřebovat i vaši podporu, protože utkání s Brnem jsou vždy soubojem nejen na ledě, ale také v hledišti!

Kometa je pro Spartu jedním z nejatraktivnějších soupeřů a o vstupenky na tento duel je vždy velký zájem. Proto se budou v první vlně vstupenky prodávat pouze v Zákaznickém centru Sparty a na pokladnách O2 areny, aby se zamezilo spekulativním prodejům a hromadnému skupování míst. Tato první vlna prodeje, během které si budou moci fanoušci zakoupit nejlepší místa v prvním patře na ostře sledovaný duel, poběží od pondělí 13. listopadu do čtvrtka 23. listopadu. Vstupenky si tedy můžete zakoupit už před domácími zápasy s Olomoucí, Třincem a Zlínem.

Ve čtvrtek 23. listopadu se poté v prodejní síti Ticketportal uvolní do volného prodeje pouze místa pro brněnské fanoušky neúčastnící se hromadného výjezdu, tedy sektory 419 a 420. Prodej míst pro sparťanské fanoušky do ostatních sektorů bude i nadále pokračovat v Zákaznickém centru Sparty a na pokladnách O2 areny. V pátek 1. prosince budou poté do online prodeje v prodejní síti Ticketportal uvolněna všechna zbylá místa.

1. fáze prodeje: od 13. listopadu do 23. listopadu

  • prodej na místa v prvním patře pouze v Zákaznickém centru a na pokladnách O2 areny

2. fáze prodeje: od 23. listopadu

  • prodej vstupenek do sektorů 419 a 420 pro fanoušky Komety neúčastnící se hromadného výjezdu na prodejních místech Ticketportalu a na www.ticketportal.cz
  • na ostatní místa pokračuje prodej pouze v Zákaznickém centru a na pokladnách O2 areny

3. fáze prodeje: od 1. prosince


Aktuálně jsou v prodeji vstupenky na tyto domácí zápasy Sparty:

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Ve středu se uskuteční běh Sparťanská pětka

Malí sparťané ovládli street hokejový turnaj

Sparta zve na víkendové kempy v Poděbradech

Systém extraligy dorostu v sezoně 2018/2019