4. 2. 2019 HC Sparta

V úterý končí aukce výročních červených dresů

Do šesti speciálních utkání v sezoně 2018/2019 nastoupili sparťanští hokejisté v červené třetí sadě výročních dresů ke 115 letům od založení klubu. Tyto hrané dresy si můžete vydražit v sadách společně s návleky na kalhoty a štulpnami, ale už pouze do úterý 5. února do 20.00 hodin! Získáte tak unikátní artefakt a navíc přispějete na dobrou věc. Výtěžek aukce totiž poputuje na konta Nadace policistů a hasičů, Vojenského fondu solidarity a Asociace Zdravotnických záchranných služeb ČR.

VSTUPTE DO AUKCE VÝROČNÍCH SETŮ HC SPARTA PRAHA

Vyvolávací cena zápasových sad je 4 000 Kč, výhercům aukce budou dodány s certifikátem pravosti. Distribuce sad odstartuje po odehrání posledního výročního duelu, který je na programu 11. února. Děkujeme za pochopení.

Naštvaný Forman: Musíme udělat play off!

SPA - OLO 1:3 - Sparťané podlehli Olomouci

Buchtele: Zbytečné drama, ale důležité body

CHM - SPA 2:3p - Sparta vyhrála v prodloužení