17. 9. 2018 HC Sparta

V úterý začíná předprodej na zápas s Kometou

Spartu čeká v neděli 21. října první domácí zápas s Kometou Brno v této sezoně. I tentokrát bude prodej vstupenek na tento atraktivní duel probíhat ve speciálním režimu, stejně jako v minulých vzájemných zápasech. A startuje již v úterý 18. září ve 13.00 hodin. Přijďte zaplnit O2 arenu v boji proti rivalovi z Brna!

Kometa je pro Spartu jedním z nejatraktivnějších soupeřů a o vstupenky na tento duel je vždy velký zájem. Proto se budou v první vlně vstupenky prodávat pouze v Zákaznickém centru Sparty a na pokladnách O2 areny, aby se zamezilo spekulativním prodejům a hromadnému skupování míst.

Tato první vlna prodeje, během které si budou moci sparťanští fanoušci zakoupit nejlepší místa v prvním patře na ostře sledovaný duel, poběží od úterý 18. září (13.00 hodin) do čvrtka 27. září. Vstupenky si tedy můžete zakoupit už před domácími zápasy s Pardubicemi (23. 9. 2018) a Hradcem Králové (25. 9. 2018). Po skončení obou utkání budou navíc otevřeny dvě pokladny O2 areny, u kterých si ještě budete moci vstupenky zakoupit.

V pátek 28. září v 18. 00 hodin se v prodejní síti Ticketportal uvolní do volného prodeje všechna zbylá místa včetně sektoru pro hostující fanoušky.

1. fáze prodeje: od 18. do 27. září

• prodej na místa v prvním patře pouze v Zákaznickém centru a na pokladnách O2 areny

2. fáze prodeje: od 27. září

O2 ARENA - zákaznické centrum