12. 6. 2018 Tereza Velikovská

VIDEO: Dny otevřených dveří pro malé sparťany

This text will be replaced

VIDEO: Dny otevřených dveří pro malé sparťany

Sparta pořádala o sobotách 2. a 9. června další Dny otevřených dveří pro malé sparťany. Tentokrát byl pro kluky i holky od 4 do 7 let připraven trénink všeobecné sportovní průpravy pod vedením koučů HC Sparta Praha. Děti se zároveň setkaly s hráči A-týmu Lukášem Rouskem, Tomášem Pšeničkou a Vojtěchem Zeleňákem a samozřejmě nemohl chybět ani sparťanský maskot Sparťák.

Dny otevřených dveří pro malé sparťany už patří mezi tradiční sportovní akce sparťanské mládeže a jsou součástí celoročního náborového programu. "Když se řekne slovo hokej, tak si asi každý vybaví zimu a led, ale tento sport není pouze zimní záležitostí a i děti se zdokonalují a učí se nové dovednosti během letních měsíců v rámci suché přípravy, tedy přípravy mimo led," vysvětluje David Štětina, trenér sparťanských žáků páté a sedmé třídy.

A právě během dvou červnových sobot si mohly předškolní děti přijít se svými rodiči vyzkoušet trénink pod vedením trenérů mládeže HC Sparta Praha. "Bylo to takové zábavné dopoledne, které mělo na programu ukázkovou tréninkovou jednotku zaměřenou na všestrannou pohybovou průpravu dětí. Zároveň se celé akce účastnili mladí a nadějní hráči A-týmu a maskot Sparťák. Následovala prohlídka zázemí A-týmu a podpisová akce. Věříme, že si nově příchozí děti užily sparťanskou atmosféru, a chtěli bychom pozvat všechny nové zájemce na září, které bude zase plné náborových akcí," zve Štětina.

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Na koho narazí junioři v semifinále play off?

SPA - LIB 6:2 - Junioři jsou v semifinále!

Sledge Sparta zakončila sezonu čtvrtým místem

Broš, Krupp a Nedvěd zhodnotili sezonu