25. 4. 2020 HC Sparta

Ve Spartě nebude pokračovat Vladimír Růžička

Sparta se rozhodla po vzájemné domluvě ukončit spolupráci s centrem Vladimírem Růžičkou. Více informací přineseme 30. dubna v rozsáhlém rozhovoru se sportovním ředitelem Petrem Tonem na našem webu.

Jednatřicetiletý útočník přišel do Sparty před sezonou 2019/2020. V odehraných 39 zápasech nasbíral 26 bodů za 10 gólů a 16 asistencí. S Vláďou a jeho agentem jsme se po dohodě s trenéry v klidu domluvili na ukončení kontraktu. V sezoně se těžko dostával přes další centry do prvních dvou formací, do kterých by se v jiných týmech bez problému probojoval. Přejeme mu hodně štěstí v budoucí kariéře,“ řekla Barbora Snopková Haberová, generální ředitelka klubu.

Dále zůstává otevřená budoucnost angažmá ve Spartě brankáře Jakuba Sedláčka. Jakubovi Sedláčkovi skončilo hostování, zůstáváme nadále v kontaktu a v tuto chvíli nevylučujeme budoucí spolupráci,“ informovala dále Barbora Snopková Haberová.

Dnes v 18:30 | Muži
HC VÍTKOVICE RIDERA
Dnes v 18:00 | Jun.
Rytíři Kladno

Sparta zakončí domácí sérii proti Vítkovicím

Prymula: Gól v O2 areně? Skvělý zážitek!

SPA - KOM 3:2p - Domácí šlágr rozhodl Chlapík

Roman Horák: Góly nám dodají sebevědomí