7. 7. 2019 HC Sparta

Vstupenky na derby a přípravu v prodeji!

Už v pondělí 8. července odstartoval předprodej vstupenek na domácí derby proti Slavii a také na další dva domácí přátelské zápasy proti Karlovým Varům a finskému KooKoo Hockey. Všechny tři zápasy se odehrají v holešovické Tipsport areně a cena vstupenek je na všechna utkání jednotná 100 Kč bez ohledu na kategorii a sektor. Děti do 145 cm zaplatí 20,- Kč. Fanoušci si mohou pořídit také výhodný balíček vstupenek na všechny tři zápasy, permanentkáři mají vstup zdarma.

V letní přípravě čekají na svěřence trenéra Uweho Kruppa kromě pražského derby proti Slavii (úterý 6. srpna) také další dva domácí přípravné zápasy proti Karlovým Varům (čtvrtek 8. srpna) a finskému KooKoo Hockey (středa 14. srpna). Cena vstupenek na jednotlivé zápasy je jednotná 100 Kč bez ohledu na sektor a kategorii. Vstupné pro děti do 145 cm pak činí 20 Kč.

Fanoušci si mohou zakoupit také výhodný balíček vstupenek na všechny tři zápasy, jehož cena je 200 Kč. Permanentkáři mají vstupné na všechny tři zápasy zdarma, ale vstupenku si musí vyzvednout proti permanentce v zákaznickém centru. Vstupenky si zároveň můžete koupit každý hrací den od 14.00 hodin na pokladnách Tipsport areny, které budou otevřené až do konce první třetiny.

VSTUPENKY:

úterý 6. srpna  - HC Sparta Praha - HC Slavia Praha - VSTUPENKY ZDE
čtvrtek 8. srpna - HC Sparta Praha - HC Energie Karlovy Vary - VSTUPENKY ZDE
středa 14. srpna - HC Sparta Praha - KooKoo Hockey Oy - VSTUPENKY ZDE
Balíček všech tří zápasů (Slavia, Karlovy Vary, KooKoo) - V PRODEJI ZDE

Cena vstupenek:

Dospělí: 100 Kč (bez ohledu na kategorii či sektor)
Děti do 145 cm: 20 Kč
Balíček na všechny tři zápasy: 200 Kč
Permanentkáři: VSTUP ZDARMA (vstupenky k vyzvednutí v ZC)

PROGRAM DOMÁCÍCH PŘÍPRAVNÝCH ZÁPASŮ:

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Neuvirth: Chci ve Spartě slavit titul!

Permanentky na novou sezonu v prodeji!

Jurčina: Rauma? Máme se na co těšit

Permanentkáři si mohou vyzvednout ročenku!