2. 8. 2022 HC Sparta

Vstupenky na domácí zápasy CHL v prodeji

Přijďte si užít hokej ještě před startem extraligy. Už na začátku září nás čekají úvodní zápasy Champions Hockey League, které odehrajeme opět ve Sportovní hale Fortuna. Zakoupit si můžete i zvýhodněný balíček na všechny tři domácí utkání.

Sparťanští permanentkáři mají vstup na domácí utkání zdarma. Pro obdržení e-ticketů je pouze třeba zaslat žádost na e-mail predprodej@hcsparta.cz spolu s číslem vaší permanentky. Přednostní právo na nejlepší místa platí do půlnoci 20. srpna. Poté již permanentkáři nemají garantovaná místa odpovídající jejich pozici v O2 areně.

Sparta odstartuje nový ročník Ligy mistrů domácími zápasy s dánským Aalborgem Pirates (pátek 2. září od 19:30 hodin) a švédskou Luleou (neděle 4. září od 16:00 hodin). Poslední domácí zápas základní skupiny nás čeká v úterý 11. října od 19:30 s finským Jukuritem.

CENY VSTUPENEK NA ZÁKLADNÍ SKUPINU CHL (SPORTOVNÍ HALA HOLEŠOVICE)

Sparta klub a First Line 290 Kč (klub 300)
1. kategorie 250 Kč
2. kategorie 210 Kč