12. 1. 2017 HC Sparta

Vstupenky na zápas s Kometou jdou do prodeje

Spartu čeká v neděli 19. února druhý domácí zápas s Kometou Brno v této sezoně. I tentokrát bude prodej vstupenek na tento atraktivní duel probíhat ve speciálním režimu, stejně jako v minulých vzájemných zápasech. Sparta bude potřebovat i vaši podporu, protože utkání s Brnem jsou vždy soubojem nejen na ledě, ale také v hledišti!

Kometa je pro Spartu jedním z nejatraktivnějších soupeřů a o vstupenky na tento duel je vždy velký zájem. Proto se budou v první vlně vstupenky prodávat pouze v Zákaznickém centru Sparty a na pokladnách O2 areny, aby se zamezilo spekulativním prodejům a hromadnému skupování míst. Tato první vlna prodeje, během které si budou moci fanoušci zakoupit nejlepší místa v prvním patře na ostře sledovaný duel, poběží od pátku 13. ledna od 10.00 hodin do středy 1. února. Vstupenky si tedy můžete zakoupit už před pátečním zápasem s Karlovými Vary či úterní odvetou semifinále Champions Hockey League.

Ve čtvrtek 19. ledna se poté v prodejní síti Ticketportal uvolní do volného prodeje pouze místa pro brněnské fanoušky, tedy sektory 116, 117, 118 a 119. Prodej míst pro sparťanské fanoušky do ostatních sektorů bude i nadále pokračovat v Zákaznickém centru Sparty a na pokladnách O2 areny. Ve středu 1. února budou poté do online prodeje v prodejní síti Ticketportal uvolněna všechna zbylá místa.

1. fáze prodeje: od 13. ledna do 1. února

• prodej na místa v prvním patře pouze v Zákaznickém centru a na pokladnách O2 areny

2. fáze prodeje: od 19. ledna

• prodej vstupenek do sektorů 116, 117, 118 a 119 pro fanoušky Komety na prodejních místech Ticketportalu a na www.ticketportal.cz
  • na ostatní místa pokračuje prodej pouze v Zákaznickém centru a na pokladnách O2 areny

3. fáze prodeje: od 1. února

Aktuálně jsou v prodeji vstupenky na tyto domácí zápasy Sparty:

Dnes v 15:30 | Muži
HC VERVA Litvínov

Další venkovní série! Sparta začne v Litvínově

Smejkal: V kabině zůstáváme nohama na zemi

SPA - MHK 2:1 - Vítězná vlna pokračuje!

Třináctý ročník Sparťanské krve se blíží!