12. 1. 2015 Tereza Velikovská

Výherce dětské soutěže o vánoční zážitek

This text will be replaced

Výherce dětské soutěže o vánoční zážitek

Na začátku prosince soutěžili malí hokejisté, kteří hrají za mládežnické kategorie Sparty, o unikátní vánoční zážitek. Děti měly v soutěžním dopise popsat, proč by jednou chtěly hrát za sparťanský seniorský A-tým. Výhercem se stal hráč sedmé třídy DAVID VENCLÍČEK, jehož dopis vybrali jako nejlepší kapitán Sparty Tomáš Rolinek a obránce Michal Barinka. Jako cenu obdržel poukaz na zboží od firmy Bauer v ceně 2 500 Kč, sparťanskou ročenku a podepsaný kalendář a poukaz do aquaparku Aquapalace. Navíc se mohl podívat do kabiny A-týmu, kam vzal i své spoluhráče.

Vítězný dopis Davida Venclíčka v původním znění:

Proč bych chtěl hrát za legendární tým HC Sparta Praha,která před rokem slavila 110let od založení klubu?

1.protože za ní hráli a pořád hrají legendární hráči jako byli brankář Petr Bříza,nyní manažer Sparty,Jiří Zelenka,trenér mládeže A hlavně v této době hrají Tomaš Rolinek,přezdívaný Rolas,Jarda Hlinka,přezdívaný Hlina a další vynikající hráči

2.protože jsem za ní od malička hrával a pořád ještě hraji,od malička jsem se jí věnoval a také samozřejmě fandil.V hracím roce 2006/2007 jsem poprvé ve 4,5letech s nimi začal také slavit titul,vážně super.

Musím na sobě,ale ještě hodně pracovat,abych se dostal na stejnou úroveň jako Tomáš Rolinek.,a mohl jsem reprezentovat HC Spartu Praha.

David Venclíček
narozen 25.11.2002

×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
HC Sparta Praha
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Sparťané jedou pro další body do Pardubic

​Uwe Krupp: Vždy je prostor na zlepšení

Vstupenky a informace k Open air v Drážďanech

Výroční utkání: speciální dres a účast mistrů