22. 2. 2014 HC Sparta

Vyhlášení kvízu o lístky na play off zdarma

Do čtvrtka 20. února mohli fanoušci ve sparťanském vědomostním kvízu soutěžit o vstupenky na všechny domácí zápasy play off zdarma. Kromě devatenácti otázek týkajících se historie klubu obsahoval kvíz také jednu tipovací: Za jak dlouho se útočník Dominik Simon oblékne do kompletní výstroje a dojde ze šatny na led Tipsport arény? Podívejte se, za jak dlouho to stihnul...

Dominik Simon se oblékal do výstroje na čas

Za jak dlouho se útočník Dominik Simon oblékne do kompletní výstroje a dojde ze šatny na led Tipsport arény? Odpověď najdete v tomto videu, mladý forvard to stihl za 4 minuty a 8 vteřin, tedy za 248 vteřin.

Ze 111 úspěšných znalců klubové historie, kteří měli správně všechny otázky z kvízu, se o vítězství dělí hned tři sparťané. Lístky na play off zdarma mají František Kostříž, Jan Hrdlička a Vladimír Macháček. Dotyční se netrefili o pouhé dvě sekundy. Gratulujeme!

Dnes v 17:20 | Muži
HC Škoda Plzeň

Cesta na divoký západ, jedeme do Plzně

Další rekord Sparta vzdává hold!

Pokladník Forman: 300. bod mám za tři tisíce

Setkání s hráči v obchodním domě Van Graaf