20. 11. 2018 HC Sparta

Vyhraj turnaj o Xbox a vyzvi hráče Sparty

Napínavý turnaj na konzoli Xbox bude předcházet nedělnímu utkání s Třincem. Sparta v rámci projektu Vyrůstej se Spartou připravila pro své fanoušky zajímavé měření sil ve hře NHL 19. Vítěz turnaje získá výkonnou konzoli XBox One X od společnosti Alza.cz, navíc poté bude moct vyzvat hráče Sparty přímo v kabině A-týmu v pražské Tipsport areně.

KAPACITA TURNAJE JE JIŽ NAPLNĚNA! Účastníci budou informováni a rozlosování se dozví na místě před turnajem.

Kdy a kde: Turnaj se uskuteční v neděli 25. listopadu od 12.30 do 14.00 hodin u hlavního vstupu v Galerii Harfa (vstup z ulice Ocelářská) v rámci doprovodného programu projektu Vyrůstej se Spartou.

Kdo může soutěžit: Každý fanoušek se vstupenkou na utkání s Třincem, včetně držitelů permanentních vstupenek.

Jak se zúčastnit: Přihlášky zasílejte na e-mailovou adresu vesela@hcsparta.cz. V e-mailu uveďte své jméno, příjmení, věk a telefonní kontakt. Kapacita je omezená na prvních šestnáct přihlášených účastníků.

Propozice turnaje: Zúčastní se jej 16 účastníků a hraje se vyřazovacím způsobem – čtyři čtvrtfinále, dvě semifinále, jedno finále. Zápas se hraje na jednu třetinu v délce šesti minut.

Rousek: Za žádnou cenu se nesmíme vzdávat

SOC - SPA 4:3 - Těsná porážka po dramatu

Sukeľ: Moje sebevědomí půjde nahoru