20. 1. 2018 Fanshop HC Sparta Praha

Vzdejte hold s novou kolekcí z Fanshopu

K lednovým extraligovým soubojům už tradičně patří zápasy věnované akci Sparta vzdává hold. Při této příležitosti sparťanský Fanshop přichází s novou kolekcí v duchu totoho projektu. Vévodí mu “army style” a vybavit se můžete už teď. Prodej totiž právě probíhá nejen na prodejně, ale i v e-shopu. To ale není všechno. Fanshop během celého ledna přichází i s dalšími novinkami: rozšiřuje obsazení hráčské kolekce, vybaví školáky na druhé pololetí a oblékne i ty nejmenší. Navíc některé kousky teď pořídíte opravdu výhodně.

Již po deváté vzdává Sparta hold a Fanshop si pro tuto příležitost připravil novou speciální kolekci. Vedle dresů a dresových triček v ní najdete nové tričko a kšiltovky s maskáčovým motivem ale také hrnek, puk, placku a jiné suvenýry, jejichž koupí přispíváte na Nadaci policistů a hasičů. Vybavte se na zápasy 21. a 28. ledna v nové koleci a vzdejte hold spolu se Spartou. Prohlédněte si kolekci zde.


 Hráčská kolekce se rozroste o nového hráče

Hráčská kolekce se rozrůstá o novou posilu s číslem 96. Polštáře, puky, i hrnečky s Richardem Jarůškem již k dostání v Fanshopu i e-shopu. Doplňují tak současnou sestavu s hráči Lukášem Pechem, Jaroslavem Hlinkou, Petrem Vránou, Zbyňkem Michálkem a Miroslavem Formanem, která se u sparťanů těší velké oblibě.


I do druhé půlky se Spartou

První půlku už mají školáci za sebou, vhůru do té druhé. Vkročte do ní úspěšně a se Spartou. Ve Fanshopu máme nové batohy a vaky nejen na cvičení, sparťanské sešity, do kterých se píše samo, a taky propisky, penály, fixy, pastelky... vše pro sparťany školou povinné.


Zlevňujeme

Nově jsme zařadili některá pánská, dámská i dětská trička pod nálepku akční slevy. Přesvědčte se i vy. Nyní se u nás obléknete ještě vyhodněji. Kopletní nabídka zlevněných produktů zde.


Moje první Sparta

A nezapomínáme ani na ty nejmenší. Kompletní baby výbavičku zahrnující čepičky, bryndáky, minidresy, dupačky, body, plyšáky a mnohem víc najdete na našem e-shopu nebo ve Fanshopu.

Buďte u všeho, co se ve Fanshopu děje. Přidejte se na Facebooku nebo se přihlašte k odběru newsletteru na stránce Fanshopu

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Chci v repre vydržet co nejdéle, říká Dvořák

Rousek v repre: Budu bojovat o účast na MS!

Velké slevy ve Fanshopu, nákup i za pár korun

Pět hráčů prodloužilo smlouvy ve Spartě