7. 10. 2021 Daniel Ryl

Vzhůru pod Ještěd, čeká nás Liberec

Radost z vítězství v Lize mistrů sparťany povzbudila, ale už v pátek 8. října je od 18 hodin čeká návrat na extraligové kluziště, když se představí na ledě Liberce! Velmi pravděpodobně vyprodanou reprízu jarního semifinále play-off můžete sledovat také v přímém přenosu na stanici O2TV Sport.

Kompenzační balíčky jsou připravené v O2 areně!

Balíčky odměn, které si v rámci kompenzačního programu vybrali naši permanentkáři za uplynulou sezonu, jsou připravené. Vyzvedávat si je můžete od pátku 8. října vedle zákaznického centra v O2 areně.

Své balíčky si můžete vyzvedávat každý všední den od 13:00 do 18:00 hodin v obchodním prstenci O2 areny, vedle zákaznického centra a sparťanského fanshopu. K převzetí balíčku je třeba předložit permanentku ze sezony 2020/2021 nebo svůj občanský průkaz.

Děkujeme vše permanentkářům, kteří se rozhodli tímto způsobem podpořit svůj klub!

Postup je na dosah, rozhodli beci

Na sever Čech sparťané pojedou se středečním vítězstvím 5:2 nad Bremerhavenem v zádech, kterým se výrazně přiblížili k postup ze základní skupiny. K účasti v play-off jim stačí v úterní odvetě získat alespoň bod, v případě, že ho získají, mohou skupinu dokonce vyhrát!

"Začnou agresivně, budou rychle napadat a pokusí se nám nahlodat rozehrávku, aby se dostali do šancí. Musíme se na ně připravit a hrát zkušeně s klidem, ale ne moc, abychom je nepodcenili. Když si hru zjednodušíme, můžeme si vytvořit dobré situace a zápas si ulehčit," řekl v rozhovoru po domácím utkání obránce Michal Moravčík.


Mizerný začátek Tygrů, zvednou se po výhře?

Obměněný tým Bílých Tygrů nezažívá vydařený vstup do sezony, což korunoval sérií šesti porážek za sebou. Nepříznivou sérii ukončili Severočeši v posledním utkání proti Českým Budějovicím, které pod Ještědem přetlačili těsně 3:2.

Náš semifinálový soupeře z jarního play-off doplatil zejména na bídné přesilovky, které jsou s úspěšností 9,76 % nejhorší v celé soutěži! Liberec si podobně vede i v úspěšnosti oslabení, kde má 79,17 %, což ho řadí mezi horší týmy soutěže.

„Jsme rádi za tři body, snad jsme konečně prolomili smůlu. V minulých zápasech jsme chtěli dávat góly na krásu, to se nevyplatilo. To můžeme hrát, až budeme mít nahrané body, teď musíme útočit všichni," řekl na klubovém webu autor druhé trefy proti Motoru obránce Ondřej Vitásek.

Věděli jste, že...

Televizní zápasy proti Liberci sparťanům jdou! Od října 2018 se oba týmy s výjimkou zápasů play-off a předkola potkaly v šesti televizních přenosech O2TV Sport, z nichž si náš tým odnesl celkem čtyři vítězství.


AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Ze Sparty do zámoří: Vzpomínám jen v nejlepším!

Billa Cup den čtvrtý: Sparta obsazuje druhé místo

Dvořáček: Mladí kluci hráli perfektně

Pojeďte se Spartou do Skandinávie!