11. 4. 2024 HC Sparta

Zajistěte si vstupenky na 7. semifinále

Vstupenky na rozhodující semifinále v O2 areně si mohou přednostně zakoupit sparťanští permanentkáři a fanoušci, kteří si zakoupili vstupenky na čtvrtfinále a semifinále přes aplikaci HC Sparta+. Každý si může během prvních patnácti hodin pořídit až šest vstupenek. Volný prodej vstupenek startuje 12. dubna od 12:00 hodin.

Přednostní prodej vstupenek odstartuje přes aplikaci HC Sparta+ ve čtvrtek 11. dubna od 21:00 hodin. Jako první je mohou získat sparťanští permanentkáři a uživatelé aplikace HC Sparta+, kteří si přes ní nakoupili vstupenky na čtvrtfinálové a semifinálové zápasy.

Jsem držitel permanentky s playoff

Po přihlášení v aplikaci HC Sparta+ si můžete automaticky zakoupit až šest vstupenek na 7. semifinálový zápas.

Jsem držitel permanentky bez playoff

Rezervaci na své místo můžete uplatnit do 12. dubna 16:00 hodin. Po uplatnění své rezervace získáte automaticky možnost si zakoupit přednostně dalších šest vstupenek na 7. semifinálový zápas.

Zakoupil jsem si vstupenky přes aplikaci HC Sparta+

Uživatelům aplikace HC Sparta+, kteří si zakoupili vstupenky na zápasy Sparty dorazí v rámci aplikace notifikace s unikátním kódem pro přístup k nákupu vstupenek. Po zkopírování kódu se uživatelům otevře možnost nákupu až šesti vstupenek.

Nejsem permanentkář ani jsem si nekoupil vstupenky přes aplikaci

Doporučujeme si stáhnout aplikaci HC Sparta+ a zakoupit si přes ní vstupenky po startu volného prodeje v pátek 12. dubna od 12:00 hodin. Zároveň se otevře možnost nákupu ve volném prodeji na serverech Ticketportal a Ticketmaster.

Kde v aplikaci najít kód pro přednostní nákup?

Ceník:

AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Los Ligy mistrů: staří známí a atraktivní výjezdy

Žmola: Jsem Spartě vděčný za důvěru

Druhou posilou Sparty je Tomáš Hyka

Pavlák: Hrát za Spartu je pro mě čest