26. 4. 2021 HC Sparta

Zpátky ve hře! Zahajujeme prodej permanentek

​Všichni věříme, že příští sezonu už prožijeme spolu s vámi, našimi nejvěrnějšími fanoušky. Pro ty, kteří si chtějí pojistit své místo v O2 areně pro příští sezonu, startujeme předprodej permanentních vstupenek!

Pro stávající permanentkáře, kteří se rozhodnou podpořit svůj tým nákupem permanentky na příští sezonu za plnou či částečnou cenu, jsme připravili balíček exkluzivních artefaktů jako velký dík za podporu našeho klubu!

Jako poděkování za skvělou podporu během nejtěžší sezony v historii klubu zůstávají ceny sezonních karet totožné jako v uplynulé sezoně. V ročníku 2021/2022 k celkovému počtu 26 zápasů přibydou další dva s vítězem play off Chance ligy.

"V případě rozvolnění aktuálních opatření budou mít právě držitelé permanentek primární právo sledovat zápasy v O2 areně. Kdo jiný by to měl být, než právě oni?" uvedl v rozhovoru pro klubový web marketingový ředitel Jakub Hospůdka.

Prodej vstupenek bude zahájen až poté, co se dostane na všechny sparťanské permanentkáře.

Nákup permanentek

• Noví permanentkáři mohou permanentkyzakoupit online, a to na základní část nebo i včetně play off. Stávající a věrní permanentkáři musí pro nákup svých permanentek kontaktovat zákaznické centrum na e-mailu predprodej@hcsparta.cz s požadavkem na typy permanentek, usazením a adresou, na kterou mají být permanentky po uhrazení platby převodem odeslány. Pokyny k platbě převodem pošlou pracovníci zákaznického centra.
  • Aktuální ceník je platný do 31. července 2021.

Výhody držitelů permanentek

• Vstup na všechna domácí utkání základní části TELH.
  • Vstup na všechna domácí přátelská utkání.
  • Rezervace místa na utkání play off TELH (pro permanentky bez play off).
  • Zvýhodněná cena vstupenky na utkání play off TELH (pro permanentky bez play off).
  • Sparťanský kalendář a ročenka zdarma pro držitele permanentek Zlatá karta, Sparta klub a Rudá karta.
  • Automatická účast v soutěžích pro držitele permanentek.
  • Držitelé permanentek budou mít za předpokladu, že se soutěž odehraje bez omezení počtu diváků na stadionu, předkupní právo na vstupenky na domácí zápasy vyřazovací části CHL.

Informace pro permanentkáře

• K jedné Zlaté kartě lze zakoupit jednu na ni vázanou zvýhodněnou permanentku (Dámská jízda, Sparťan student, Sparťánek) a jednoho Sparťánka navíc. Zvýhodněné karty je třeba objednávat přes zákaznické centrum.
  • Klub nemůže garantovat účast v play off, tudíž v případě neúčasti ve vyřazovacích bojích, nebo brzkého vypadnutí nelze uplatnit žádnou dodatečnou slevu nebo vrácení peněz
  • Permanentku nelze vrátit ani vyměnit.
  • Ztrátu nebo odcizení permanentky je nutné nahlásit v zákaznickém centru HC Sparta Praha, aby karta mohla být zablokována.
  • Za vyhotovení nové permanentky z důvodu ztráty nebo odcizení se platí poplatek 100 Kč/ks.
  • Ztracená či odcizená permanentka bude vystavena do sedmi pracovních dnů od oznámení této události v zákaznickém centru HC Sparta Praha.
  • O vyhotovení nové permanentky při ztrátě nebo odcizení může požádat pouze její držitel, který se musí prokázat dokladem totožnosti.
  • Držitelé Všech karet zaznamenat desetimístné číslo na rubu permanentky (bez tohoto čísla nemůže být permanentka zablokována a znovu vystavena).
  • Signalizační zařízení na turniketech upozorňuje obsluhu v případě použití zlevněných permanentek (Dámská jízda, Sparťan student, Sparťánek) – pokud bude s permanentkou přistižena osoba, která není oprávněna danou kartu užívat, nebude vpuštěna do haly a obsluha turniketu je oprávněna dotyčné osobě permanentku zabavit.
  • REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ K PERMANENTKÁM

Prodejní místa:

O2 ARENA - zákaznické centrum
Předprodej: HC SPARTA Praha - Zákaznické centrum
Otevírací doba: PO – 13.00 - 17.00
ÚT – 13.00 - 17.00
ST – 13.00 - 17.00
ČT – 13.00 - 17.00
SO a NE a svátky – zavřeno

Permanentní vstupenky lze objednávat pouze telefonicky a on-line. Není možné chodit osobně do zákaznického centra.
E-mail: predprodej@hcsparta.cz

Ligu mistrů odstartujeme v Holešovicích!

Příprava pokračuje, Spartu čeká derby!

Šmerha: Fanoušci byli skvělí, užili jsme si to!

SPA - KVA 2:3sn - Po boji prohra v nájezdech