Jakub Strnad92

Datum Domácí Hosté Výsledek G A B +/− TMin
nenalezeny žádné aktuální statistiky

Statistiky

Rodák z Kladna je místním odchovancem místních Rytířů, se kterými spojil téměř celou hokejovou kariéru. Poctivý pracant se postupně probojoval až do áčka, za které nastupoval v extralize a zůstal mu věrný i po sestupu.

V sezoně 2016/2017 si odskočil na dvouzápasovou výpomoc do extraligového Litvínova, ale poté následoval návrat do Kladna, v jehož dresu byl od podzimu kapitánem! S céčkem na prsou vedl tým celkem pět let, během kterých oslavil postup do nejvyšší soutěže.

V létě 2020 však následoval odchod do Mladé Boleslavi, která na defenzivního útočníka získala práva. Už po jedné sezoně se však Jakub Strnad vrátil zpět na Kladno, jenže v listopadu přišla další velká výzva, a to hostování ve Spartě.