Ondřej Mikliš7

Datum Domácí Hosté Výsledek G A B +/− TMin
nenalezeny žádné aktuální statistiky

Statistiky

Ondřej Mikliš přišel do Prahy už jako čtrnáctiletý talent ze Šumperka, kde hokejově vyrůstal. Mladý zadák se okamžitě propracoval mezi defenzivní opory dorostu i juniorky, ze které pravidelně hostoval v prvoligových Litoměřicích. Velkého úspěchu dosáhl už v sezoně 2013/2014, ve které získal stříbro na světovém šampionátu do 18 let.

Nadějný obránce si o tři roky později připsal extraligovou premiéru v dresu Sparty, ale převážně nastupoval za Benátky. Z nich zamířil na dvě sezony do Prostějova, jeden ročník strávil v EBEL lize v dresu Znojma a v průběhu ročníku 2020/2021 pomohl Kladnu až do finále Chance ligy.

Během sezony však vypomohl ve dvanácti zápasech také Spartě, kam se v létě 2021 vrátil natrvalo, aby rozšířil defenzivní řady. Bývalý sparťanský mládežník se v sezoně 2021/2022 usadil v A-týmu Sparty, když naskočil do bezmála 40 ligových utkání. V nich nasbíral celkem 9 asistencí, ke kterým ještě připočetl 35 trestných minut.

Billa Cup den čtvrtý: Sparta obsazuje druhé místo

Dvořáček: Mladí kluci hráli perfektně

KLA - SPA 2:4 - Výhra v omlazené sestavě

Pojeďte se Spartou do Skandinávie!