Ladislav Zikmund12

Posledních 5 zápasů

Utkání G A B +/− TMin
nenalezeny žádné aktuální statistiky

Karlovarský odchovanec si v juniorském věku vyzkoušel také roční angažmá v USA a v Košicích, ale v létě 2015 se vrátil na západ Čech, kde patřil mezi nejproduktivnější hráče juniorky. Mladý útočník však nezaujal jen produktivitou, ale také svou bojovností a pracovitostí. I proto po něm sáhlo Kladno, kde v sezoně 2016/2017 odstartovala jeho kariéra v dospělém hokeji.

Dravý útočník se během čtyř sezon propracoval mezi opory Rytířů, stal se velkým oblíbencem fanoušků a s týmem zažil řadu úspěchů. Na jaře 2019 se i díky němu Kladno probojovalo zpět do extraligy, kde nastupoval v elitní formaci po boku Jaromíra Jágra. V 51 zápasech základní části nastřílel patnáct gólů a přidal stejný počet asistencí. Sestupu Rytířů však nezabránil, přesto Ladislav Zikmund zůstane v extralize, protože se upsal našemu klubu.

Klodner: První gól za Spartu? Skvělý pocit

SPA - PLZ 3:4p - Omlazený tým začal sezonu bodem

Forman: Věřím, že stadiony se začnou plnit

Informace o vstupenkách na hokejový pohár