Martin Jandus63

Datum Domácí Hosté Výsledek G A B +/− TMin
nenalezeny žádné aktuální statistiky

Statistiky

Obránce Martin Jandus je, stejně jako jeho dvojče útočník Tomáš, odchovancem sparťanského mládežnického hokeje. Za A-tým poprvé naskočil v sezoně 2016/2017, i když se v utkání proti Třinci objevil pouze na jediné střídání. Mezi seniory v tomto ročníku odehrál také 16 utkání za prvoligové Benátky nad Jizerou, do 43 utkání nastoupil ve sparťanské juniorce.

Za juniory nastupoval ještě v sezoně 2017/2018, ale už pouze sporadicky, protože se pravidelně objevoval v sestavě prvoligových Litoměřic. Ve 49 utkáních vstřelil i tři branky a na dalších devět nahrával. Ve sparťanském A-týmu naskočil do tří zápasů. V sezoně 2018/2019 Martin Jandus odehrál za Spartu čtyři duely a zároveň pravidelně nastupoval v první lize. O rok později hrál kromě Sparty za další dva kluby v Chance lize a před sezonou 2020/2021 byl kvůli většímu hernímu vytížení odvelen do prvoligového Sokolova.

Odehrané 13:00 | Muži
HC Škoda Plzeň

ŽIVĚ: Sparťané hostí Plzeň, bude se prodlužovat

SPA - KOM 8:1 - Junioři zvítězili i počtvrté