Ondřej Mikliš7

Datum Domácí Hosté Výsledek G A B +/− TMin
nenalezeny žádné aktuální statistiky

Statistiky

Ondřej Mikliš přišel do Prahy už jako čtrnáctiletý talent ze Šumperka, kde hokejově vyrůstal. Mladý zadák se okamžitě propracoval mezi defenzivní opory dorostu i juniorky, ze které pravidelně hostoval v prvoligových Litoměřicích. Velkého úspěchu dosáhl už v sezoně 2013/2014, ve které získal stříbro na světovém šampionátu do 18 let.

Nadějný obránce si o tři roky později připsal extraligovou premiéru v dresu Sparty, ale převážně nastupoval za Benátky. Z nich zamířil na dvě sezony do Prostějova, jeden ročník strávil v EBEL lize v dresu Znojma a v průběhu ročníku 2020/2021 pomohl Kladnu až do finále Chance ligy.

Během sezony však vypomohl ve dvanácti zápasech také Spartě, kam se v létě 2021 vrátil natrvalo, aby rozšířil defenzivní řady.

Odehrané 13:00 | Muži
HC Škoda Plzeň

SPA - PLZ 4:3p - Tuhá bitva se šťastným koncem!

SPA - KOM 8:1 - Junioři zvítězili i počtvrté

Moravčík: Musíme zvednout hlavy a poučit se

SPA - TRI 4:7 - Prohra s Třincem v emotivní bitvě