Tomáš Šmerha55

Posledních 5 zápasů

Utkání G A B +/− TMin
nenalezeny žádné aktuální statistiky

Tomáš Šmerha začínal s hokejem ve Slavii, ale v dorosteneckém věku se přesunul do Sparty, za kterou nastupoval v dorostu i v juniorce. Šikovný střelec se ovšem už po roce vrátil do Slavie, kde dostal první šanci v A-týmu a na konci sezony si zahrál také play-off Chance ligy. V dalších sezonách však pendloval mezi Slavií a druholigovou Kobrou.

V ročníku 2019/2020 se stal objevem Chance ligy. Tomáš Šmerha dostával hodně prostoru, střílel ze všech pozic a naplnil potenciál kanonýra. V 58 zápasech nastřílel rovných 30 gólů a přidal 30 asistencí. Kromě toho si připsal také extraligový debut v dresu Kladna. V květnu 2020 udělal pražský rodák další krok ke stabilnímu místu v nejvyšší soutěži, když se dohodl na smlouvě s naším klubem.

Klodner: První gól za Spartu? Skvělý pocit

SPA - PLZ 3:4p - Omlazený tým začal sezonu bodem

Forman: Věřím, že stadiony se začnou plnit

Informace o vstupenkách na hokejový pohár