Dlouhá historie Sparty má i spoustu hrdinů. Osobností, které pomáhaly klubu k pohárům, ale také hráčů, kteří fanoušky bavili svou hrou a přinášeli jim neuvěřitelné sportovní emoce. Klub legend HC Sparta Praha vznikl proto, aby ocenil přínos, vzdal hold a symbolicky poděkoval někdejším ikonám za jejich mimořádný přínos slavnému hokejovému celku. Ten tak i touto formou zůstává s hokejovými osobnostmi v pravidelném kontaktu. Klub legend HC Sparta Praha byl založen 22. února 2012. Poprvé se jeho řady rozšířily v únoru 2013, podruhé to bylo o dva roky později. Zatím naposledy přijal klub nové členy na začátku prosince 2017. Momentálně sdružuje 32 významných osobností jednotlivých dekád historie Sparty.

ČLENOVÉ KLUBU LEGEND

Čísla vyvěšená pod stropem O2 Areny