Rozcestník mládeže

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
9. třída:  tým | zápasy | tabulka 8. třída:  tým | zápasy | tabulka
7. třída:  tým | zápasy | tabulka 6. třída:  tým | zápasy | tabulka
5. třída:  tým | zápasy | tabulka 4. třída:  tým | zápasy
3. třída:  tým | zápasy 2. třída:  tým | zápasy
1. třída:  tým | zápasy

Oficiální názevHC Sparta Praha z.s.
Právní formaspolek
Partnerský klubEisbären Berlin
Zahraniční spolupráceJungadler Mannheim, ZSC Lions Zürich

Generální partner mládeže

Hlavní partner mládeže

Partneři mládeže

Hokejovou školu HC Sparta Praha podporuje Nadace ČEZ

Oficiální výrobce dresů

Atletico

Šéftrenér mládeže: Darek Stránský, e-mail: stransky@hcsparta.cz
Sekretář mládeže: Richard Žemlička, e-mail: zemlicka@hcsparta.cz

INFORMACE O PARKOVÁNÍ PRO RODIČE HRÁČŮ.

Placení příspěvků:

Od 25. 5. 2018 platí nové číslo účtu pro placení členských příspěvků – účet vedený u České spořitelny 1350512/0800; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

SPA - PLZ 1:2p - Dorost zabodoval s Plzní, padl v prodloužení

sobota 12. 10. 2019 | Martina Nová

Dorostenci se podruhé v sezoně utkali s plzeňskými indiány, kteří jsou vedoucím celkem skupiny Západ. Přestože v první minutě hosté odskočili, domácí dokázali ještě v první třetině srovnat díky trefě Michala Vitoucha. V dalším průběhu duelu čarovali oba brankáři a duel šel do prodloužení, kde se štěstí přiklonilo na stranu Plzně, která si zapsala druhý bod

Zobrazit celý text

SPA - TRM 7:1 - Dorost rozebral Třemosnou!

čtvrtek 10. 10. 2019 | Vojtěch Martinek

Čtvrteční večer v Holešovicích patřil dorostencům pražské Sparty, kteří jednoznačně přehráli outsidera z Třemošné a vyprovodili jej z hlavního města sedmi brankami! Hned dvakrát v utkání skórovali Jakub Zembol a Josef Broš, zatímco pod zbývající zásahy se podepsali Adam Mácha, David Straka a Sebastian Pražák, přičemž pro posledního jmenovaného to byla vůbec první trefa v aktuálním ročníku nejvyšší dorostenecké soutěže. Svěřenci Dareka Stránského si tak na konto připsali tři body a zůstávají na průběžném pátém místě ve skupině Západ.

KVA - SPA 2:3 - Junioři vyhráli za tři body ve Varech

sobota 5. 10. 2019 | Martina Nová

Juniorka dokázala zvítězit i ve druhém utkání na západě Čech. V Karlových Varech si mladí sparťané průběh duelu pohlídali a ukořistili plný počet bodů díky vítězství 3:2. Mezi střelce se zapsali tři sparťané, konkrétně Michal Klimo, Tomáš Kulhánek a Štěpán Čech.

KLP - SPA 0:10 - Dorostenci rozstříleli PZ Kladno

sobota 5. 10. 2019 | Martina Nová

Sparťanští dorostenci předvedli na ledě PZ Kladna pořádnou kanonádu. První třetina sice nabídla jen jednu branku, v dalším průběhu se ale skóre téměř nezastavilo. S poměrem střel 9:51 se hosté prosadili celkem desetkrát, hattrickem se blýskl Jan Krupička. Naopak brankář Sparty Krbeček ustál zápas s minimem střel a ani jednou neinkasoval.

PLZ - SPA 4:5p - Junioři berou dva body z Plzně

sobota 5. 10. 2019 | Martina Nová

Utkání na plzeňském ledě nabídlo parádní přestřelku domácích indiánů a hostujících sparťanů. Pražané šli jako první do vedení, nicméně Západošeči na gól odpověděli a sami odskočili. Podobně však zaregaovala Sparta, která ještě ke konci základní hrací doby sahala po třech bodech, ale domácí v 55. minutě znovu vyrovnali skóre. V nastavení si však vítězství sparťané vzít nenechali a díky triumfu 5:4 po prodloužení berou dva body. Zobrazit celý text

SPA - LIT 2:3 - Smolná prohra s Litvínovem

pátek 4. 10. 2019 | Vojtěch Martinek

Svěřencům Dareka Stránského v novém ročníku štěstěna naproti zatím nejde. Ve čtvrtek večer sehráli vyrovnané utkání se silným Litvínovem, nad kterým po první třetině vedli 2:0. Chemici ovšem v následujících dvou periodách postupně otočili skóre na 2:3 a svůj hubený náskok si pohlídali až do závěrečné sirény. Holešovičtí dorostenci tak opět vyšli z utkání bodově naprázdno, přičemž pod jejich zásahy se podepsali Oto Theimer a David Straka.

Další stránky
123456>>

Forman: Bouřka v kabině nám pomohla

SPA - LIT 5:4p - Vítězný návrat domů

Třináctý ročník Sparťanské krve se blíží!

Polášek: Doufám, že jsem prolomil smůlu