Rozcestník mládeže

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka

Placení příspěvků:

Od 25. 5. 2018 platí nové číslo účtu pro placení členských příspěvků – účet vedený u České spořitelny 1350512/0800; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

TRM - SPA 1:6 - Dorost vyraboval Třemošnou!

sobota 15. 12. 2018 | Vojtěch Martinek

Sobotní výlet na západ Čech se svěřencům Richarda Žemličky náramně vydařil. Domácímu Meteoru totiž nedali šanci a po výhře 1:6 si do tabulky připsali další tři body, ke kterým po úspěchu v pozápasové nadstavbě přidali ještě i ten čtvrtý! Pod šest zásahů sparťanského dorostu se podepsalo šest různých střelců – postupně se prosadili Jan Krupička, Josef Broš, Lukáš Kalný, Adam Pírs, David Straka a Adam Mácha. Zobrazit celý text

CHM - SPA 4:3p - Dorost v přestřelce padl po prodloužení

pondělí 10. 12. 2018 | Vojtěch Martinek

Dorostenci Sparty se utkali s chomutovskými Piráty na severu Čech. I když jako první šli do vedení domácí, Pražané ve druhém dějství otočili vývoj. Nicméně duel nebyl vůbec chudý na dramatičnost a k vidění byla pořádná přestřelka. Chomutovu se povedlo v 58. minutě opět smazat manko a v první minutě nastavení rozhodli o svém vítězství. Zobrazit celý text

Brankář Krbeček: Sparta je můj druhý domov

sobota 8. 12. 2018 | Petr Pavlík

Za měsíc listopad proběhla další volba nejlepšího hráče akademie HC Sparta Praha. Tím se v kategorii dorostu stal patnáctiletý brankář JAKUB KRBEČEK, který bude se svými spoluhráči v další části sezony usilovat o postup do play off. "S týmovým výkonem mohu být spokojen, ale stále musíme makat naplno. Nesmíme za žádnou cenu podcenit jakéhokoli soupeře," zdůrazňuje. Zobrazit celý text

VSE - SPA 3:7 - Junioři ve Vsetíně řádili!

pátek 7. 12. 2018 | Petr Pavlík

Třetí kolo druhé části bylo velmi pikantní. Na dobře známém stadionu Na Lapači fanoušci viděli bitvu dvou velkých rivalů z dávných časů. Sparťané povzbuzeni dvěma výhrami z posledních dvou zápasů odjeli do Vsetína s cílem přivézt další body a udržet si první místo v tabulce. A to se také povedlo. Po bezbrankové první třetině si zejména hosté spravili chuť na přelomu utkání, kdy během třinácti minut nasázeli soupeři čtyři branky. Ve třetí třetině sparťané hru kontrolovali a po urputném a vydařeném výkonu se mohli nejen radovat z vítězství 7:3, ale i také v nadstavbě, kterou rozhodl svým gólem Marek Bláha. Pod vítězství se výrazně svým rukopisem podepsal sparťan Ondřej Pšenička, jenž v utkání zaznamenal čtyři body za gól a tři asistence. Zobrazit celý text

Obránce Gajdoš: Hokej u mě zvítězil nad vším

Kategorie juniorů zná svého nejlepšího hráče akademie HC Sparta Praha za měsíc listopad. V nejstarší mládežnické kategorii toto ocenění získal slovenský zadák FRANTIŠEK GAJDOŠ, který aktuálně prožívá jednu ze svých nejpovedenějších sezon v kariéře. "Musím říct, že jako tým jsme velmi dobrý kolektiv a dokážeme si navzájem vyhovět," pochvaluje si sparťanský obránce. Zobrazit celý text

SPA - KLP 5:4 - Na úvod nadstavby vítězství

čtvrtek 6. 12. 2018 | Jan Volf

Pražané vstoupili do nadstavbové části skupiny o udržení dobře. Poradili si s týmem, jenž je reálně ohrožen sestupem a body nutně potřebuje sbírat. Po základní části byl dokonce poslední ve skupině Západ. Utkání plné obratů a vyloučení, zejména ve třetí třetině, sparťané dotáhli ke třem bodům. Jeden bod v prodloužení vystřelil PZce Vojtěch Hurta. Zobrazit celý text