Rozcestník mládeže

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
9. třída:  tým | zápasy | tabulka 8. třída:  tým | zápasy | tabulka
7. třída:  tým | zápasy | tabulka 6. třída:  tým | zápasy | tabulka
5. třída:  tým | zápasy | tabulka 4. třída:  tým | zápasy
3. třída:  tým | zápasy 2. třída:  tým | zápasy
1. třída:  tým | zápasy

Oficiální názevHC Sparta Praha z.s.
Právní formaspolek
Partnerský klubEisbären Berlin
Zahraniční spolupráceJungadler Mannheim, ZSC Lions Zürich

Generální partner mládeže

Hlavní partner mládeže

Partneři mládeže

Hokejovou školu HC Sparta Praha podporuje Nadace ČEZ

Oficiální výrobce dresů

Atletico

Šéftrenér mládeže: Darek Stránský, e-mail: stransky@hcsparta.cz
Sekretář mládeže: Richard Žemlička, e-mail: zemlicka@hcsparta.cz

INFORMACE O PARKOVÁNÍ PRO RODIČE HRÁČŮ.

Placení příspěvků:

Od 25. 5. 2018 platí nové číslo účtu pro placení členských příspěvků – účet vedený u České spořitelny 1350512/0800; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

SPA - CEB 6:5sn - Divoká přestřelka s Motorem

sobota 2. 11. 2019 | Vojtěch Martinek

Den po těžce vybojované výhře nad Kladnem přivítali junioři v Tipsport areně Motor, nad kterým v průběhu šedesáti minut hned čtyřikrát vedli. Hosté ale vždy našli odpověď a napínavou přestřelku tak musel rozseknout až rozstřel, ve kterém bod navíc Spartě vystřelil Ondřej Havlín. Nejstarší mládežnická kategorie si tak na své konto připsala už třetí výhru v řadě.

KLA - SPA 2:3 - Dorost veze tři body z Kladna

sobota 26. 10. 2019 | Petr Pavlík

Čtrnácté kolo ELIOD Extraligy dorostu odehráli naši dorostenci v nedalekém Kladně, kde bojovali o další bodový zisk. Sparťané nevkročili do utkání tou správnou nohou, nicméně v pozdějším průběhu zápasu srovnali krok a ve třetí třetině vystřelil tříbodovou výhru Tomáš Václavík. Sparťanský útočník si připsal dvě branky, a pomohl tak svému týmu k cenné výhře.

VIT - SPA 3:0 - Junioři selhali v koncovce

sobota 26. 10. 2019 | Daniel Ryl

Junioři Sparty nedokázali získat body ani ve druhém utkání svého moravskoslezského tripu, když po utkání v Třinci prohráli také na ledě Vítkovic. Svěřenci Richarda Žemličky byli na ledě Ridery aktivní a dokázali si vytvořit řadu šancí, jenže všechny pochytal brankář Dominik Piták. Domácí skórovali pro změnu třikrát, když dvakrát potrestali sparťanské vyloučení. Naši junioři si tak před úterním domácím derby proti Slavii připsali porážku 0:3. Zobrazit celý text

TRI - SPA 7:4 - Repríza finále pro Slezany

pátek 25. 10. 2019 | Jan Volf

Po zdolání Mladé Boleslavi v domácím prostředí se junioři Sparty vydali do dalekého Třince. Měli mu co vracet, odveta za prohrané finále z ročníku 18/19 se však nekonala. Třinec měl utkání ve svých rukách od začátku až do konce, i přes neskutečně povedený závěr Pražanů, z 2:6 na 4:6 a následně 4:7, zvítězil ve šlágru kola. Body tak zůstávají u Ocelářů, Sparta na tripu po Slezsku hraje ještě s Vítkovicemi. Zobrazit celý text

SPA - KOB 6:1 - Dorost zvládl další derby!

čtvrtek 24. 10. 2019 | Vojtěch Martinek

Dorostenci Sparty na svém ledě ve čtvrtek večer přivítali branickou Kobru, kterou poslali domů s šestibrankovým přídělem! Dvakrát se v duelu prosadil Sebastian Höll, po jedné trefě přidali Jakub Červenka, David Straka, Jakub Tůma a Michal Vitouch. Hosté skórovali jen jednou, a Holešovičtí tak uspěli v dalším městském derby a upevnili si šestou pozici v tabulce.

Zobrazit celý text

Pozvánka na členskou schůzi HC Sparta Z.S.

pondělí 21. 10. 2019 | HC Sparta

V úterý 5. listopadu od 18.00 hodin proběhne ve VIP prostorách Tipsport areně členská schůze HC Sparta Praha zapsaný spolek. Přítomni budou trenéři mládežnických kategorií Sparty a zástupci HC Sparta Praha a.s. Zobrazit celý text

Další stránky
123456>>
Dnes v 17:30 | Dor.
HC Energie Karlovy Vary

Forman: Být v čele tabulky je krásný pocit

SPA - KLA 6:2 - Výhra před vyprodanou O2 arenou

Třináctý ročník Sparťanské krve se blíží!

Dočekal se vrací zpátky do Brna