Rozcestník mládeže

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka

Placení příspěvků:

Od 25. 5. 2018 platí nové číslo účtu pro placení členských příspěvků – účet vedený u České spořitelny 1350512/0800; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

Blíží se akce Pojď hrát hokej! Tentokrát on-line

úterý 17. 11. 2020 | HC Sparta

Zapište si datum 23. - 29. listopadu. Jako každoročně proběhne akce Českého hokeje "Pojď hrát hokej"! Letos ovšem s ohledem na koronovirovou situaci musel být koncept pozměněn – celý program můžete absolvovat online! Zobrazit celý text

Informace o činnosti mládežnických družstev

středa 21. 10. 2020 | HC Sparta

​HC Sparta Praha v návaznosti na mimořádné opatření ministerstva zdravotnictví České republiky aktualizuje informace o činnosti svých mládežnických družstev: Zobrazit celý text

Dorostenci odstartovali novou sezonu!

středa 30. 9. 2020 | Petr Pavlík

Podobně jako naši junioři i sparťanští dorostenci odstartovali novou sezonu v plném proudu. Svěřenci trenéra Františka Ptáčka sehráli zatím čtyři soutěžní duely, ve kterých zaznamenali celkem šest bodů. Pojďme si níže shrnout dosavadní počínání sparťanského týmu. Zobrazit celý text

OLO - SPA 4:9 - Vítězná přestřelka v Olomouci!

sobota 26. 9. 2020 | Petr Pavlík

V osmém kole Juniorské ligy akademií se sparťané přesunuli do Olomouce, kde už v první třetině vstřelili tři branky. Svěřenci trenéra Richarda Žemličky v pozdějším průběhu utkání nasázeli Kohoutům dalších pět gólů a po zásluze si odvezli domů cennou výhru 9:4. Čtyřmi góly se blýskl sparťanský forvard Michal Klimo, který svou měrou pomohl Spartě k dalšímu vítězství. Zobrazit celý text

VIT - SPA 6:4 - Stíhací jízda body nevynesla

pátek 25. 9. 2020 | Petr Pavlík

Sedmé kolo Juniorské ligy akademií sparťané odehráli na ledě ve Vítkovicích, kde nezačali úplně nejlépe. Po dvou třetinách prohrávali o pět branek, ale ani přes tři vstřelené góly ve třetí části nebodovali a prohráli divokým skóre 4:6. V dalším utkání náš tým změří síly s Olomoucí. Zobrazit celý text

Junioři pokračují dvojduelem na Moravě

čtvrtek 24. 9. 2020 | Petr Pavlík

Nabitý program našich juniorů pokračuje! Svěřenci Richarda Žemličky v pátek 25. září budou bojovat na vítkovickém ledě a o den později nastoupí v Olomouci. Podaří se našim mladíkům udržet neporazitelnost a prodlouží svou vítěznou šňůru?