Rozcestník mládeže

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka

Placení příspěvků:

Od 25. 5. 2018 platí nové číslo účtu pro placení členských příspěvků – účet vedený u České spořitelny 1350512/0800; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

SPA - PLZ 1:2p - Dorost zabodoval s Plzní, padl v prodloužení

sobota 12. 10. 2019 | Martina Nová

Dorostenci se podruhé v sezoně utkali s plzeňskými indiány, kteří jsou vedoucím celkem skupiny Západ. Přestože v první minutě hosté odskočili, domácí dokázali ještě v první třetině srovnat díky trefě Michala Vitoucha. V dalším průběhu duelu čarovali oba brankáři a duel šel do prodloužení, kde se štěstí přiklonilo na stranu Plzně, která si zapsala druhý bod

Zobrazit celý text

SPA - TRM 7:1 - Dorost rozebral Třemosnou!

čtvrtek 10. 10. 2019 | Vojtěch Martinek

Čtvrteční večer v Holešovicích patřil dorostencům pražské Sparty, kteří jednoznačně přehráli outsidera z Třemošné a vyprovodili jej z hlavního města sedmi brankami! Hned dvakrát v utkání skórovali Jakub Zembol a Josef Broš, zatímco pod zbývající zásahy se podepsali Adam Mácha, David Straka a Sebastian Pražák, přičemž pro posledního jmenovaného to byla vůbec první trefa v aktuálním ročníku nejvyšší dorostenecké soutěže. Svěřenci Dareka Stránského si tak na konto připsali tři body a zůstávají na průběžném pátém místě ve skupině Západ.

KVA - SPA 2:3 - Junioři vyhráli za tři body ve Varech

sobota 5. 10. 2019 | Martina Nová

Juniorka dokázala zvítězit i ve druhém utkání na západě Čech. V Karlových Varech si mladí sparťané průběh duelu pohlídali a ukořistili plný počet bodů díky vítězství 3:2. Mezi střelce se zapsali tři sparťané, konkrétně Michal Klimo, Tomáš Kulhánek a Štěpán Čech.

KLP - SPA 0:10 - Dorostenci rozstříleli PZ Kladno

Sparťanští dorostenci předvedli na ledě PZ Kladna pořádnou kanonádu. První třetina sice nabídla jen jednu branku, v dalším průběhu se ale skóre téměř nezastavilo. S poměrem střel 9:51 se hosté prosadili celkem desetkrát, hattrickem se blýskl Jan Krupička. Naopak brankář Sparty Krbeček ustál zápas s minimem střel a ani jednou neinkasoval.

PLZ - SPA 4:5p - Junioři berou dva body z Plzně

Utkání na plzeňském ledě nabídlo parádní přestřelku domácích indiánů a hostujících sparťanů. Pražané šli jako první do vedení, nicméně Západošeči na gól odpověděli a sami odskočili. Podobně však zaregaovala Sparta, která ještě ke konci základní hrací doby sahala po třech bodech, ale domácí v 55. minutě znovu vyrovnali skóre. V nastavení si však vítězství sparťané vzít nenechali a díky triumfu 5:4 po prodloužení berou dva body. Zobrazit celý text

SPA - LIT 2:3 - Smolná prohra s Litvínovem

pátek 4. 10. 2019 | Vojtěch Martinek

Svěřencům Dareka Stránského v novém ročníku štěstěna naproti zatím nejde. Ve čtvrtek večer sehráli vyrovnané utkání se silným Litvínovem, nad kterým po první třetině vedli 2:0. Chemici ovšem v následujících dvou periodách postupně otočili skóre na 2:3 a svůj hubený náskok si pohlídali až do závěrečné sirény. Holešovičtí dorostenci tak opět vyšli z utkání bodově naprázdno, přičemž pod jejich zásahy se podepsali Oto Theimer a David Straka.