Rozcestník mládeže

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka

Placení příspěvků:

Od 25. 5. 2018 platí nové číslo účtu pro placení členských příspěvků – účet vedený u České spořitelny 1350512/0800; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

Letní hokejová škola znovu bavila řadu malých hokejistů

pondělí 20. 7. 2020 | HC Sparta

Spousta zábavy a zlepšení hokejových dovedností. V minulém týdnu proběhl již 14. ročník naší Letní hokejové školy v Litoměřicích! Přes 80 hokejových talentů trénovalo a zlepšovalo se v místní Kalich areně pod dohledem sparťanských profesionálních trenérů a dalších uznávaných hostů, jako například člena Klubu legend Jiřího Zelenky nebo bývalého výborného obránce Jiřího Kročáka. Zobrazit celý text

Sezona dorostu: Mašina se skromným útokem

úterý 7. 4. 2020 | Petr Pavlík

Dorost stejně jako ostatní mládežnické týmy se musí smířit s tím, že sezona skončila poměrně předčasně. Mladí sparťané měli dobře našlápnuto, během svého počínání zaznamenali hodně radosti. Jejich pozice do vyřazovacích bojů nebyla ohrožena, nicméně vinou aktuální situace se zbytek ročníku nedohrál. Podrobné shrnutí této kategorie můžete nalézt níže v článku. Zobrazit celý text

Sezona juniorů: Snový start i skvělý brankář

neděle 5. 4. 2020 | Petr Pavlík

Sparťanští junioři bez ohledu na aktuální situaci ukončili své působení v této sezoně. Svěřenci kouče Richarda Žemličky zvládli první část bravurně, když se umístili na čtvrté pozici. Ve druhé fázi sezony však nezvládli tři klíčová utkání a vinou porážek byli nuceni zapomenout na postup do vyřazovacích bojů. Níže naleznete kompletní shrnutí sezony této mládežnické kategorie. Zobrazit celý text

KLA - SPA 2:1sn - Junioři do play off nepostoupí

sobota 7. 3. 2020 | Petr Pavlík

Osmé kolo DHL Superpoháru naši junioři nezvládli podle představ, byť ve třetí třetině otevřel skóre Jakub Konečný. Euforie ze vstřeleného gólu ale trvala pouze dvě minuty, když domácí srovnali a obrat dokonali v samostatných nájezdech. V nich se za hosty prosadil pouze obránce Marek Bláha. Zobrazit celý text

SLA - SPA 2:5 - Vítězné derby juniorů!

sobota 15. 2. 2020 | Daniel Ryl

I po třetím utkání DHL Superpoháru získávají naši junioři stoprocentní! Svěřenci Richarda Žemličky zvládli sobotní derby na jedničku, když v Edenu rozhodli o triumfu už v první třetině, kterou vyhráli jasně 4:0. Sešívaní ještě zadělali na drama dvěma rychlými góly v úvodu třetí části, ale sparťané si náskok pohlídali a vláda nad Prahou zůstává v Holešovicích! Zobrazit celý text

LIB - SPA 3:6 - Cenná výhra dorostu!

čtvrtek 13. 2. 2020 | Daniel Ryl

Dorostenci Sparty odčinili porážku ve Zlíně, když v 15. kole O pořadí v play off ELIOD Extraligy staršího dorostu zvítězili na ledě Liberce jasně 6:3. O úspěchu rozhodli sparťané čtyřmi góly v první třetině, a přestože domácí Bílí Tygři snížili na rozdíl jediné trefy, nakonec si sparťané v závěru zápasu pojistili zisk tří bodů dvěma trefami. Zobrazit celý text