Rozcestník mládeže

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
9. třída:  tým | zápasy | tabulka 8. třída:  tým | zápasy | tabulka
7. třída:  tým | zápasy | tabulka 6. třída:  tým | zápasy | tabulka
5. třída:  tým | zápasy | tabulka 4. třída:  tým | zápasy
3. třída:  tým | zápasy 2. třída:  tým | zápasy
1. třída:  tým | zápasy

Oficiální názevHC Sparta Praha z.s.
Právní formaspolek
Partnerský klubEisbären Berlin
Zahraniční spolupráceJungadler Mannheim, ZSC Lions Zürich

Generální partner mládeže

Hlavní partner mládeže

Partneři mládeže

Hokejovou školu HC Sparta Praha podporuje Nadace ČEZ

Oficiální výrobce dresů

Atletico

Šéftrenér mládeže: Darek Stránský, e-mail: stransky@hcsparta.cz
Sekretář mládeže: Richard Žemlička, e-mail: zemlicka@hcsparta.cz

INFORMACE O PARKOVÁNÍ PRO RODIČE HRÁČŮ.

Placení příspěvků:

Od 25. 5. 2018 platí nové číslo účtu pro placení členských příspěvků – účet vedený u České spořitelny 1350512/0800; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

Šampionem BILLA Cupu je Třinec, sparťané jsou třetí!

pondělí 19. 8. 2019 | HC Sparta

Je za námi další kvalitně obsazený ročník mládežnického turnaje BILLA Cup, který přinesl hezkou podívanou. Celý turnaj ovládl tým HCO Třinec, který ve finále porazil tým HC Slavia Praha vysoko 8:3. Na třetím místě skončil domácí tým, když těsně vybojoval vítězství 3:2 s týmem HK Nitra.

Sparta pořádá 44. ročník turnaje BILLA Cup

středa 31. 7. 2019 | HC Sparta

Blíží se další ročník tradičního turnaje BILLA Cup! Turnaj pro hráče kategorie U15 bude probíhat od 15. do 18. srpna. Domácí sparťané letos v Tipsport areně přivítají týmy HCO Třinec, HC Slovan Bratislava, HK Nitra, Eisbären Berlin a v neposlední řadě rivala HC Slavia Praha.

Zobrazit celý text

Zázemí v Kadani je špičkové, chválí sparťané

pondělí 29. 7. 2019 | Petr Pavlík

V následující sezoně budeme nově spolupracovat s prvoligovou Kadaní, s níž jsme podepsali dohodu na začátku minulého týdne. S Trhači už začala trénovat pětice nadějných sparťanských juniorů a trenér Tomáš Hamara. První dojmy jsou oboustranně výborné. Cíl je pro oba kluby jasný: kvalitní rozvoj mladých talentů a zároveň zvýšení prestiže kadaňského hokeje na profesionální úrovni.

Sparta zve na 13. ročník Letní hokejové školy

středa 5. 6. 2019 | HC Sparta

Sparta zve na 13. ročník letní hokejové školy do Litoměřic, který opět proběhne pod vedením profesionálních trenérů HC Sparta Praha a dalších uznávaných odborníků včetně hráčů sparťanského A-týmu a jiných významných hostů. Uskuteční se v termínu od 13. do 19. července 2019. Online přihlášku a podrobné informace najdete na lhs.hcsparta.cz. Zobrazit celý text

Úspěchy mládeže: Dvě stříbra a gólové hody

neděle 2. 6. 2019 | Martina Nová, Daniel Ryl

Před startem uplynulé sezony 2018/19 zaznamenaly mládežnické soutěže hned několik změn, sparťanským mladíkům se však povedlo se v nových pravidlech medailově prosadit. Junioři a starší žáci patřili mezi gólově nejlepší celky svých soutěží, dokázali v dlouhé sezoně vybojovat stříbrné medaile a byli velmi blízko mistrovským titulům. Po medailích sahali také dorostenci, kteří však padli ve třetím rozhodujícím zápase čtvrtfinále a na finálový turnaj se nekvalifikovali.

Zobrazit celý text

Den otevřených dveří pro budoucí sparťany

čtvrtek 16. 5. 2019 | HC Sparta

Poznat na vlastní kůži trénink, seznámit se s trenéry, hráči A-týmu i maskotem Sparťákem. To vše budou moct zažít všechny děti od 4 do 7 let se svým doprovodem již v neděli 9. června, kdy v holešovické Tipsport areně proběhne další Den otevřených dveří!

Další stránky
123456>>
Dnes v 16:00 | Muži
HV 71 (SWE)