Rozcestník mládeže

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
9. třída:  tým | zápasy | tabulka 8. třída:  tým | zápasy | tabulka
7. třída:  tým | zápasy | tabulka 6. třída:  tým | zápasy | tabulka
5. třída:  tým | zápasy | tabulka 4. třída:  tým | zápasy
3. třída:  tým | zápasy 2. třída:  tým | zápasy
1. třída:  tým | zápasy

Oficiální názevHC Sparta Praha z.s.
Právní formaspolek
Partnerský klubEisbären Berlin
Zahraniční spolupráceJungadler Mannheim, ZSC Lions Zürich

Generální partner mládeže

Partneři mládeže

Hokejovou školu HC Sparta Praha podporuje Nadace ČEZ

Oficiální výrobce dresů

Atletico

Šéftrenér mládeže: Richard Žemlička, e-mail: zemlicka@hcsparta.cz
Sekretář mládeže: Richard Žemlička, e-mail: zemlicka@hcsparta.cz

INFORMACE O PARKOVÁNÍ PRO RODIČE HRÁČŮ.

Placení příspěvků:

Od 25. 5. 2018 platí nové číslo účtu pro placení členských příspěvků – účet vedený u České spořitelny 1350512/0800; variabilní symbol: rodné číslo hráče.

OLO - SPA 4:9 - Vítězná přestřelka v Olomouci!

sobota 26. 9. 2020 | Petr Pavlík

V osmém kole Juniorské ligy akademií se sparťané přesunuli do Olomouce, kde už v první třetině vstřelili tři branky. Svěřenci trenéra Richarda Žemličky v pozdějším průběhu utkání nasázeli Kohoutům dalších pět gólů a po zásluze si odvezli domů cennou výhru 9:4. Čtyřmi góly se blýskl sparťanský forvard Michal Klimo, který svou měrou pomohl Spartě k dalšímu vítězství. Zobrazit celý text

VIT - SPA 6:4 - Stíhací jízda body nevynesla

pátek 25. 9. 2020 | Petr Pavlík

Sedmé kolo Juniorské ligy akademií sparťané odehráli na ledě ve Vítkovicích, kde nezačali úplně nejlépe. Po dvou třetinách prohrávali o pět branek, ale ani přes tři vstřelené góly ve třetí části nebodovali a prohráli divokým skóre 4:6. V dalším utkání náš tým změří síly s Olomoucí. Zobrazit celý text

Junioři pokračují dvojduelem na Moravě

čtvrtek 24. 9. 2020 | Petr Pavlík

Nabitý program našich juniorů pokračuje! Svěřenci Richarda Žemličky v pátek 25. září budou bojovat na vítkovickém ledě a o den později nastoupí v Olomouci. Podaří se našim mladíkům udržet neporazitelnost a prodlouží svou vítěznou šňůru?

PCE - SPA 6:3 - Dorost se vrací bez bodů

sobota 19. 9. 2020 | Petr Pavlík

Ve druhém kole nové sezony Extraligy dorostu sparťané změřili síly s Pardubicemi. Na ledě soupeře však nezačali úplně nejlépe, když inkasovali tři góly. V pozdějším průběhu utkání svou ztrátu smazali, ale domácí hokejisté posléze vstřelili znovu tři branky a otočili vývoj zápasu zpět na svoji stranu. Mladí sparťané i přes hattrick Mikuláše Odehnala nebodovali a domů se vrátili s prázdnou. V dalším utkání se poprvé náš tým představí doma, když narazí na Tábor.

Zobrazit celý text

MHK - SPA 1:2 - Dorostenci uspěli v Hradci!

čtvrtek 17. 9. 2020 | Petr Pavlík

První vítězství! Úvodní kolo Extraligy dorostu sparťané sehráli na ledě Hradce Králové. Nerozhodný stav utkání vydržel až do poslední minuty třetí třetiny, kdy rozhodl o našem vítězství útočník František David. Dvěma body se blýskl také Lukáš Kalný.

PCE - SPA 2:3p - Výhru režíroval Prymula

sobota 12. 9. 2020 | Petr Pavlík

Čtvrté kolo Juniorské ligy akademií sehrál náš tým na ledě pardubického Dynama, kde usiloval o třetí výhru v řadě. Sparťané šli naproti dalšímu vítězství už v první třetině, kdy se nejprve prosadil útočník Patrik Prymula a Jakub Zembol. Pardubičtí v průběhu utkání dvakrát srovnali skóre, ale v prodloužení přisoudil Spartě bonusový bod obránce Andrej Adamec.

Další stránky
123456>>
Dnes v 18:00 | Muži
Bílí Tygři Liberec