Aktuality junioři

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
9. třída:  tým | zápasy | tabulka 8. třída:  tým | zápasy | tabulka
7. třída:  tým | zápasy | tabulka 6. třída:  tým | zápasy | tabulka
5. třída:  tým | zápasy | tabulka 4. třída:  tým | zápasy
3. třída:  tým | zápasy 2. třída:  tým | zápasy
1. třída:  tým | zápasy

Tréninkový plán - karanténa

30. 3. 2020
k aktualitě je připojen soubor: [OTEVŘÍT]

Vše zrušeno do odvolání

12. 3. 2020

Zápasy a tréninky mládeže se ruší
Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje z.s. na svém čtvrtečním jednání rozhodl s okamžitou platností o zrušení všech mládežnických utkání. HC Sparta Praha s ohledem na uvedené opatření ruší rovněž všechny tréninkové jednotky všech mládežnických kategorií, a to s okamžitou platností.

Odložení utkání se tak týká pouze extraligy ledního hokeje, a to do 29. března 2020. O obnovení tréninků mládeže a přípravě na novou sezonu vás budeme informovat na oficiálních sparťanských kanálech, sledujte primárně tyto webové stránky klubu. ​
Výkonný výbor ČSLH vzal při rozhodování v potaz jak většinové názory klubů, tak skutečnost, že situace se velmi rychle vyvíjí, nejsou vyloučena další, zpřísňující opatření ze strany státních orgánů ani kroky, které přijmou v rámci vlastní kompetence regionální, krajské nebo městské instituce.
Vyjádřil politování nad tím, že přijaté kroky poznamenají závěrečnou část soutěží, které jsou pro kluby, hráče i fanoušky vyvrcholením celoroční práce a sezóny. Jednoznačnou prioritou je ovšem ochrana zdraví všech účastníků utkání, zvlášť v případě nezletilých osob.
Výkonný výbor ČSLH současně ocenil konstruktivní přístup účastníků obou nejvyšších soutěží, kteří se vzhledem ke vzniklé, zcela výjimečné situaci dokázali oprostit od partikulárních zájmů a domluvit na společných krocích a řešení.

Omezení možnosti vstupu do Tipsport areny
Tipsport arena v návaznosti na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky č.j. MZDR 10666/2020-1/MIN/KAN oznamují široké sportovní veřejnosti, že do odvolání je zakázán vstup veřejnosti do celého sportovního prostoru Tipsport areny na adrese Za Elektrárnou 419, Praha 7. Vstup na zimní stadion mají povolen pouze zaměstnanci HC Sparta Praha, hráči, trenéři a realizační tým A-týmu HC Sparta a nájemci prostor Tipsport areny (včetně uživatelů fitness centra).
Děkujeme za pochopení a striktní dodržování těchto pravidel a omezení vedoucích k ochraně zdraví nás všech.​

Vyjádření klubu ke koronaviru v ČR

11. 3. 2020
Tipsport arena v návaznosti na mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví České republiky č.j. MZDR 10666/2020-1/MIN/KAN oznamují široké sportovní veřejnosti, že:

  • s platností od 11.3.2020 18:00 do odvolání je zakázán vstup veřejnosti, včetně diváků, rodičů hráčů apod., do celého sportovního prostoru Tipsport areny na adrese Za Elektrárnou 419, Praha 7. Vstup na zimní stadion mají povolen pouze zaměstnanci HC Sparta Praha, sportovci, trenéři a realizační týmy družstev, které mají v dané době na stadionu trénink či utkání, dále rozhodčí a organizátoři zápasů. Pokud nejsou malí hráči ještě schopni samoobsluhy při oblékání hokejové výstroje, doporučujeme vozit hráče již oblečené z domova, kdy brusle budou malým hráčům zavázány trenéry.
  • s platností od 11.3.2020 do odvolání rušíme tréninky přípravky z důvodu vysokého počtu dětí a jejich nízkého věku a nesamostatnosti bez asistence rodičů nebo zákonných zástupců.
  • vzhledem k výše zmíněného nařízení není možné navštěvovat jakékoliv zápasy a tréninky mládeže
  • tréninky mládeže zatím probíhají dle rozpisů, pozorně ale sledujte web hcsparta.cz a příslušných kategorií, situace se může ve čtvrtek 12. března po zasedání Výkonného výboru ČSLH změnit

Děkujeme za pochopení a striktní dodržování těchto pravidel a omezení vedoucích k ochraně zdraví nás všech.

Vyjadření klubu k tématu koronavirus COVID-19

4. 3. 2020

Vážení rodiče našich sparťanských hokejových nadějí,
dovolte mi, abych se za mládežnické kategorie HC Sparta Praha vyjádřil k aktuálnímu tématu koronavirus COVID-19.

Klub HC Sparta Praha nebere situaci na lehkou váhu a při výkonu naší činnosti dodržujeme všechna preventivní hygienická opatření. Pečlivě monitorujeme aktuální vývoj, v současnosti nicméně nezvažujeme žádná omezení provozu mládeže.

V příloze naleznete informace o prevenci proti koronaviru vydané Českým olympijským výborem. Rád bych Vás požádal o jejich přečtení, stejně jako o dodržování uvedených preventivních opatření.

S pozdravem,
Lukáš Madecki,
předseda mládeže
HC Sparta Praha

k aktualitě je připojen soubor: [OTEVŘÍT]

Schůze s rodiči, 5.9.2019

2. 9. 2019

Dobrý den,

Ve čtvrtek 5.9.2019 od 18:45 se bude konat schůze s rodiči.

Děkuji,

Slavíček.

Účet pro příspěvky

1. 9. 2019

Dobrý den,

Od sezóny 2018-2019 platí nové číslo pro placení příspěvků. Aktualizuji znovu tento příspěvek, protože některé platby stále chodí na starý účet.

č. 1350512/0800

Děkuji,

Slavíček.

Realizační tým 2019-20

31. 8. 2019

Hlavní trenér - Richard Žemlička - 605 988 889

Asistent trenéra - Tobiáš Slavíček - 608 964 153

Vedoucí týmu - Jan Havel

Kondiční trenér - Martin Šetelík

Fyzioterapeutka - Petra Nosková

Oznámení Českého svazu ledního hokeje!

2. 9. 2010

Jelikož v minulých sezónách docházelo často k situacím, kdy se hráči účastnili na akcích privátně organizovaných „select teamů“ v době konání mistrovského utkání svého mateřského klubu, dochází pro sezónu 2010/11 k regulaci mimo klubových. Toto rozhodnutí schválilo sportovní oddělení a komise mládeže ČSLH.

  1. Zákaz startu hráčů za jiná (privátně organizovaná) mužstva mimo klubové aktivity v době trvání dané soutěže.
  2. Zákaz účasti hráčů na privátně organizovaných trénincích v době konání tréninku, či zápasu  mateřského klubu.
  3. Privátně organizované „select teamy“ v době konání mistrovských soutěží musí obdržet pro své akce autorizaci sportovního oddělení ČSLH.

Dále upozorňuji všechny kluby žákovské ligy, že hráči cizí státní příslušnosti, jejichž rodiče nemají trvalý pobyt na území ČR nebudou počítáni do soupisky hráčů ŽL. Příspěvky MŠMT nebudou vynakládány na výchovu hráčů jiné národnosti, jejichž trvalé bydliště není na území ČR.

Dohoda Sparty s mimoklubovými subjekty

15. 3. 2010

Hokejová Sparta uzavřela dohodu o spolupráci se společnostmi Challenger Hockey a Alkra. „V našich dohodách jsou stanovena pravidla vzájemné komunikace a uvolňování hráčů Sparty pro akce obou společností. Spartě velmi záleží na rozvoji jejích hráčů, naši noví partneři na druhou stranu chápou a respektují náš klubový program. Jsme rádi, že jsme tyto dohody uzavřeli a pokud nás osloví jakýkoli další podobný subjekt, nemáme problém si  sednout ke stolu a dohodnout se i s ním,“ uvedl Petr Bříza, generální manažer Sparty.

„Prvním výsledkem spolupráce je uvolnění  hráčů Jana Košťálka, Luboše Vacka a Martina Bartoše na dubnový turnaj v Helsinkách. Při výběru a dohodě s klubem budou mít možnost sbírat zkušenosti na mezinárodním poli  i další hokejisté,“ sdělil Pavel Geffert, šéftrenér mládeže.

Vnitřní směrnice č.5 HC Sparta Praha (dále i Klub)

29. 1. 2010

HC Sparta Praha tímto s okamžitou platností zakazuje všem svým registrovaným hráčům ( a hráčům, kteří jsou v Klubu na platná hostování) start bez povolení Klubu v jakémkoliv utkání, které není plně organizováno (či spoluorganizováno) Klubem, nebo ČSLH.

Registrační práva hráčů jsou majetkem klubu HC Sparta Praha a ten si vyhrazuje právo rozhodnout o povolení účasti svých hráčů na každém takovém utkání pouze na základě předložené písemné žádosti. Ta musí být podepsána zákonným zástupcem a potvrzena právním subjektem, který bude akci pořádat s uvedením termínu, místa konání, počtu utkání a tréninků.

V případě porušení této směrnice bude hráči, který nedodrží uvedený postup nebo i přes zamítavé stanovisko Klubu nastoupí k výše definovanému utkání udělen klubový trest zákazu činnosti v Klubu v délce, kterou stanoví Klub.

Mgr. Petr Bříza - Generální manažer, člen představenstva HC Sparta Praha
Pavel Geffert - Šéftrenér mládeže HC Sparta Praha

Další stránky
1>>
AKTUÁLNĚ NA HCSPARTA.CZ

Hráči přistoupili na dočasné snížení platu

Jiří Hrdina: Ze Sparty jsem měl dobrý pocit

​Buchtele prodloužil kontrakt se Spartou

STATISTIKY: Veleli zkušení, dařilo se i bekům