Aktuality žáci, 2. třída

Vybrat sezonu
Junioři:  tým | zápasy | stats | tabulka Dorost:  tým | zápasy | stats | tabulka
8. třída:  tým | zápasy | tabulka 7. třída:  tým | zápasy | tabulka
6. třída:  tým | zápasy | tabulka 5. třída:  tým | zápasy | tabulka
4. třída:  tým | zápasy 3. třída:  tým | zápasy
2. třída:  tým | zápasy 1. třída:  tým | zápasy

Týmové oblečení

22. 9. 2018

Na všechny utkání a turnaje musí kluci jezdit v týmovém oblečení NIKE (stejném, jaké má A tým).

Pokud někdo toto týmové oblečení nemá dá se objednat.

Skládá se z trička, mikiny, kalhot a zimní bundy. Cena za komplet je cca 2 000 Kč.

Prosím rodiče, aby mi do konce týdne nahlásili velikost. Tabulku velikostí najdete v příloze.

k aktualitě je připojen soubor: [OTEVŘÍT]

Turnaj Neratovice

20. 9. 2018

Na turnaj do Neratovic jsou nominováni: Akulov, Benda, Bystrjanyk, Červený (G), Čížek, Domorád, Dykast, Hořák D., Muška, Procházka, Ptáček, Slunéčko, Šimíček

LP

Příspěvky

13. 9. 2018

Prosím ty kteří ještě neuhradili příspěvky za období od 1.5 do 31.8. aby co nejrychleji učinili. Děkuji LP

Schůzka vedení HCS a rodičů

13. 9. 2018

Dne 3.10.2018 od 18:00 se uskuteční velká schůzka rodičů a vedení HC Sparta Praha v prostorech V.I.P na Spartě. Vchod do V.I.P je vpravo od recepce.

Extraligové utkání Sparta - Hradec

12. 9. 2018

V páter 14.9.2018 bude sraz u vchodu do OC Harfa v 18:00.

Vstupenky dostanete na místě od p. vedoucího.

!!! NEZAPOMENOUT VÍNOVÉ ZÁPASOVÉ DRESY !!!

Bruslení s rodiči

6. 9. 2018

Hráči, kteří nejedou v sobotu na turnaj do Třemošné, budou mít místo tréninku bruslení s rodiči.

Utkání A-týmu

3. 9. 2018

V pátek 14.9.2018 se hraje v O2 Aréně 1. mistovské utkání Tipsport extraligy.

Napište mi do pátku 7.9.2018 zda o toto utkání má vaše ratolest zájem či ne.

Díky LP

Nové dresy

3. 9. 2018

Ve středu se budou rozdávat nové zápasové dresy oproti podpisu.

Podmínka pro dostání nového dresu je nejdřív vrátit p. Zikmunkovi starý zápasový dres.

Staré dresy je možné i odkoupit (jeden za 150Kč, dva za 200Kč)

31. 8. 2018

Dobrý den,

prosím všechny, kteří ještě nemají hotovou registraci nebo si ji ještě vůbec nevyřizovali, aby mi co nejrychleji přinesli nebo poslali tyto údaje (Jmeno a příjmení hráče, rodné č. a místo bydliště.

Ti, kteří již tak učinili a dostali registrační formulář, mi jej musí neprodleně přinést.

Děkuji

Schůzka Merkur

31. 8. 2018

Pojišťovna Merkur nabízí všem hráčům HC Sparta Praha do 18 let úrazové pojištění, které platí pro všechny druhy úrazů (i mimo hokej), a to po celém světě. Pojištění je zdarma, hradí ho HC Sparta Praha každému hráči, který se přihlásí. V případě přestupu do jiného klubu bude pojistka platit do konce sezony, poté zaniká. Pokud je hráč již pojištěn u jiné pojišťovny, nic se neděje. Je možné mít více pojištění, v případě úrazu budou proplaceny všechny pojistky. Máte-li o pojištění pro své dítě zájem, pošlete níže vypsané údaje na e-mail HCSparta2012@gmail.com.

Zákonný zástupce
- jméno a příjmení
- titul
- rodné číslo